• کد خبر:۱۰۱۵۴۵
سرمربی فجرسپاسی شیراز گفت که برتری مقابل سرخپوشان پاکدشت نتیجه تلاش شاگردانش و لطف و عنایت خداوند بوده است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی شامگاه جمعه پس از كسب پيروزی مقابل سرخپوشان پاكدشت در كنفرانس خبري در جمع خبرنگاران در خصوص بازی اظهار داشت : اين برد نتيجه تلاش شاگردانم و لطف خداوند بود كه ما توانستيم در يک بازی پرفشار مقابل تيم خوب سرخپوشان پيروز شويم. تيم حريف سعی می كرد با پرس در زمين ما فرصت بازي سازی را از ما بگيرد ولی ما خيلی زود از عمق دفاع تيم حريف به گل دست يافتيم دقيقا چیزی که روی آن در طول هفته كار كرده بوديم.

مهابادي ادامه داد: روی يک اتفاق گل دريافت كرديم آن هم روی اشتباهی كه براي هر بازيكنی ممكن است اتفاق بيفتد ولي مهاجم حريف از آن توپ خيلی خوب استفاده كرد.

سرمربی فجر بیان داشت: تعداد گل زده تيم حريف در بازی های گذشته بالا بود ولی ما امروز توانستيم به خوبي تيم حريف را كنترل كنيم و كمترين فرصت را به تيم حريف داديم. در نيمه دوم تغيير تاكتيک داديم و با توجه به اينكه مدافع راست تيم حريف نفوذ نمی كرد ما حملات خود را از سمت چپ آنها صورت داديم و چند موقعيت بدست آورديم و از همان نقطه نيز به گل دست يافتيم.

وي در خصوص موقعيت های از دست رفته توسط بازيكنانش در اين بازی گفت : ۲ الی سه موقعيت خوب داشتيم ولی بايد تمركز بيشتری می كرديم که در مجموع از تلاش شاگردانم ممنونم كه توانستند با كسب سه امتياز در كورس مدعيان باقی بمانند.

مهابادي در پاسخ به عملكرد خط دفاعي تيمش در اين بازی گفت : به نظر من خط دفاعی ما يكی از بهترين روزهای خود را سپری كرد و اصلا موقعيتي به تيم حريف ندادند و به نحو احسن بازی را كنترل كردند.

سرمربي فجر شهيد سپاسی در خصوص بازي جام حذفي مقابل استقلال تهران و پرفشاری مسابقات گفت: علارغم اينكه ميتوانستيم از حضور در مسابقات جام حذفي انصراف دهيم ولی شركت كرديم و به لطف خداوند بازی فولاد را پيروز شديم و اكنون خود را تماده يک مسابقه مهم با استقلال تهران مي كنيم و تمام تلاش خود را براي بهترين عملكرد در اين مسابقه به كار خواهيم گرفت.

او در پایان از هواداران فجر كه با حضور و تشويق موجب دلگرمی بازیکنان این تيم شدند و از اصحاب رسانه تقدير و تشكر بعمل آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار