• کد خبر:۱۰۱۵۴۶
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از پیروزی تیمش مقابل بادران تاکید کرد شاگردانش در هر دو نیمه می توانستند مقابل حریف به گل برسند.
به گزارش"دی اسپورت"، محمود فکری در پایان دیدار تیمش مقابل بادران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد: به بازیکنانم به واسطه ۹۵ دقیقه تلاش و زحمت تبریک می گویم، بازی خوب و جوانمردانه‌ ای از دو تیم دیدم که خدا را شاکریم که توانستیم در آن به پیروزی برسیم. چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم می توانستیم به گل برسیم و موقعیت های خوبی داشتیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حریف نیز در این بازی نمایش خوبی داشت و در مجموع بازی خوبی را شاهد بودیم، تنها در دقایق پایانی اعتراضات سبب شد تا بازی کمی شکل و نظم خود را از دست دهد اما در مجموع بازی خوب و سنگینی بود که  توانستیم سه امتیاز آن را از آن خود کنیم تا حداقل باعث شود در آینده بتوانیم با تلاش بیشتر و جمع آوری امتیازات خود را به بالای جدول نزدیک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در رابطه با داوری دیدار با بادران که منجر به اعتراض وی و دریافت کارت زرد از داور مسابقه نیز شد تصریح کرد: در مجموع داوری خوب بود و اعتراض من هم به داور وسط نبود، بلکه به کمک داور مربوط بود که می توانست دقت بیشتری داشته باشد، اما در مجموع داور بازی را خوب سوت زد و کنترل خوبی بر بازی داشت، اگر اشتباهی نیز رخ داد برای هر دو تیم بود.

فکری در پایان در خصوص مشکل گلزنی تیمش در هفته های اخیر نیز گفت: در تمام بازی ها موقعیت های زیادی بدست می آوریم اما باید تلاش کنیم با دقت بیشتر در زدن ضربات آخر، بتوانیم تعداد گل هایمان را نیز با توجه به تعداد موقعیت ها افزایش دهیم، در اکثر بازی ها بالای ۱۰ موقعیت گل داریم اما خیلی کم از آنها استفاده می کنیم که این ضعف از ما در کادرفنی است و برنامه ریزی می کنیم با در نظر گرفتن برنامه های تمرینی بیشتر این ضعف را نیز برطرف کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار