• کد خبر:۱۰۱۵۶۲
سرمربى تیم شهر خودرو معتقد است تیم امید توان لازم براى شکستن طلسم المپیک را دارد.
به گزارش"دی اسپورت" به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال یحیى گل محمدى بعد از مسابقه تدارکاتى شهر خودرو برابر تیم امید گفت:شاهد بازى بسیار خوب و مفیدى براى هر دو تیم بودیم. خصوصا براى تیم امید چرا که ما مالکانه و با پاس هاى زیاد بازى مى کنیم. این سبک بازى شبیه سازى مناسبى براى تیم امید است. فکر مى کنم هر دو تیم از این بازى به خوبى استفاده کردند.

سرمربى شهر خودرو همچنین در خصوص تیم المپیک گفت: این تیم به نظر من شایستگى هاى زیادى دارد، بازیکنان خوبى در اختیار دارد که خیلى از آنها در لیگ بازى مى کنند و امروز هم عملکرد بسیار خوبى داشت. به این تیم باید امید داشته باشیم و من باور دارم این بچه ها مى توانند به المپیک صعود کنند. مسئله مهم این است که از هر نظر تیم امید را حمایت کنیم و فکر مى کنم همه ما در این خصوص وظیفه داریم.امیدوارم تیم امید و کادر فنى خوب این تیم موفق باشد.

گل محمدى در پایان گفت:براى حمید استیلى که دوست و همبازى خوب من بوده، همچنین مدت هاست در کنار این تیم حضور دارد و طبیعتا بیش از هر کسى این بچه ها را مى شناسد همچنین دستیارانش آرزوى موفقیت مى کنم. امیدوارم استیلى و همکارانش در این مسیر موفق باشند و بتوانند با همدلى و تلاش بازیکنان تیم امید را به نتیجه مورد نظر برسانند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار