• کد خبر:۱۰۱۵۷۳
با شاهین مذاکره ای نداشتم؛ به تیم شهرداری متعهد هستم؛
  • ۲۳:۱۱
  • ۲۰/مهر/۱۳۹۸

پاشازاده: با تلاش زیاد از بدشانسی ها رهایی می یابیم

سرمربی شهرداری بندرماهشهر هرگونه مذاکره با مسئولان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر را تکذیب کرد.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری بندرماهشهر؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری بندرماهشهر پس از دیدار تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در خصوص این بازی اظهار داشت : به نظرم بازی امروز بازی زیبایی نبود چرا که اگر قرار بر این بود که این بازی، بازی زیبایی باشد بایستی جو ورزشگاه نیز برای برگزاری مسابقه مناسب می شد و زمین مسابقه نیز شرایط ایده آلی برای انجام مسابقه داشت.

پاشازاده ادامه داد: زمین مسابقه بسیار بی کیفیت بود تا جایی که وقتی پیش از مسابقه وارد زمین شدم تا مچ پای خود را در چمن دیدم که چنین شرایطی ایده آل نیست با توجه به اینکه ناظر بازی پیش از برگزاری بازی زمین بازی را کنترل می‌کند انتظار می‌رفت نسبت به وضعیت زمین تصمیم‌گیری مناسبی می‌کرد.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر ادامه داد : در این بازی از ابتدای بازی به حریف فشار وارد کردیم که نتیجه آن یک پنالتی بود که داور این پنالتی صد در صد را برای ما نگرفت و شاید دلیل آن نیز مصلحت اندیشی داور برای نگرفتن پنالتی دقیقه یک علیه تیم میزبان بود.

او اضافه کرد : توانستیم نبض بازی را در دست بگیریم اما چند تن از بازیکنان ما نیز بخاطر شرایط بد جوی در حالت عادی نبودند و نتوانستند تاکتیک‌های مدنظرمان را در زمین پیاده کنند.

پاشازاده بیان داشت : با اعلام پنالتی یکی از بهترین بازیکنان ما پشت توپ قرار گرفت که وی نیز با هدر دادن پنالتی روحیه خود را از دست داد و نتوانست به شرایط بازی برگردد. به شخصه بدترین روز فوتبالیم را امروز تجربه کردم چرا که شانس های زیادی برای جبران نتیجه داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر در خصوص اینکه تیم ایرانجوان را مدعی صعود می داند یا خیر گفت : هنوز یک بازی با این تیم انجام دادیم و بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. هر لیگی مثل یک ماراتن طولانی است قرار نیست که آن تیمی که در ابتدا خوب کار کرده و امتیازاتی را جمع آوری کرده است قهرمان شود. در چند سال اخیر تیم هایی بودند که در پایین جدول قرار داشتند اما در پایان مسابقات رتبه بهتری را کسب کرده اند.

وی گفت : به تیمم ایمان دارم اما باید بیشتر کار کنیم تا از این بدشانسی ها رها یابیم‌.

پاشازاده در خصوص نحوه قضاوت و عملکرد تیم داوری بیان داشت : وقتی در ثانیه ۱۰ بازی آن اتفاق (نگرفتن پنالتی) می افتد افکار بازیکنان بهم می خورد اما در کل صحنه مشکوک فقط همان صحته بود و مسئله و اشتباه فاحش و دیگری وجود نداشت.

سرمربی سابق شاهین در پاسخ سوال خبرنگاری مبنی بر که آیا وضعیت این روزهای تیم شاهین را دنبال می کند یا خیر گفت: تجربه تلخ سقوط تیم شاهین باید درسی باشد تا اکنون با حساسیت بیشتری نسبت به وضعیت آن تصمیم‌ گیری شود. و از طرفی مسئولین نیز بدنبال منافع شخصی خود نبوده و با کمک به شاهین به فکر این هواداران خونگرم باشند.

وی بیان کرد: در اواخر حضورم در تیم شاهین بوشهر (پس از صعود شاهین به لیگ دسته یک) اختلاف‌هایی در تیم دیدم و با این ۲ دستگی حضور در بوشهر و ادامه کار را صلاح ندیدم.

پاشازاده ادامه داد: همچنین با توجه به نام خوبی که در این استان به دلیل تجربه صعود با نمایندگانش داشتم با وجود سیاسی کاری‌ها ترجیح دادم از تیم شاهین جدا شوم.

وی همچنین مذاکره با مسئولان شاهین بوشهر برای هدایت این تیم در لیگ برتر فوتبال کشور را تکذیب کرد و گفت: این چند روز که سرمربی شاهین از این تیم جدا شده هیچ مذاکره‌ای با من نشده و علاوه بر این با تیم شهرداری ماهشهر نیز قرارداد دارم و به تیم خود متعهد هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار