• کد خبر:۱۰۱۶۵۳
در شبی که تداوم گلزنی رونالدو هم مانع شکست پرتغال و صعود اوکراین نشد، فرانسه باز هم نتوانست ترکیه را شکست دهد و انگلیس یک پیروزی قاطعانه به دست آورد.
به گزارش"دی اسپورت"، مرحله انتخابی رقابت‌های یورو 2020 با تساوی خانگی تیم ملی فرانسه، برتری قاطعانه انگلیس و شکست پرتغال پیگیری شد.

در گروه اول مسابقات، انگلیس در خانه بلغارستان به برتری قاطعانه 6 بر صفر دست یافت. راشفورد در دقیقه 7، بارکلی در دقایق 20 و 32، استرلینگ در دقایق 45 و  69 و کین در دقیقه 85 برای میهمان گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، کوزوو 2 بر صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول گروه اول، انگلیس 15 امتیازی بالاتر از جمهوری چک 12 و کوزووی 11 امتیازی صدرنشین است.

براساس این گزارش، در گروه دوم مسابقات پرتغال در خانه اوکراین 2 بر یک شکست خورد. پس از اینکه یارمچوک در دقیقه 6 و یارمولنکو در دقیقه 27 اوکراین را پیش انداختند، رونالدو در دقیقه 72 هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خود را به ثمر رساند، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. در همین گروه، لیتوانی در خانه خود 2 بر یک مغلوب صربستان شد. در گروه دوم صعود اوکراین 19 امتیازی قطعی شده و پرتغال 11 امتیازی بالاتر از صربستان 10 امتیازی در رده دوم ایستاده است.

دوشنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات انتخابی یورو 2020، فرانسه در خانه خود مقابل ترکیه با تساوی یک - یک متوقف شد تا مانند بازی رفت از کسب پیروزی مقابل این تیم عاجز بماند. ژیرو در دقیقه 76 قهرمان جهان را پیش انداخت، اما آیهان در دقیقه 82 گل تساوی ترکیه را به ثمر رساند. در همین گروه، ایسلند 2 بر صفر از سد آندورا گذشت و آلبانی 4 بر صفر در خانه مولداوی به برتری دست یافت. در جدول گروه هشتم، ترکیه و فرانسه با 19 امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار