• کد خبر:۱۰۱۷۱۱
رضایی با دبل فعلا به صدر جدول گلزنان رفت؛
  • ۲۲:۱۴
  • ۲۴/مهر/۱۳۹۸

صدرنشین استقلال ملاثانی در دیدار جنجالی

در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌ های کشور، استقلال ملاثانی توانست با نتیجه 2 بر صفر مس نوین کرمان را شکست دهد.
به گزارش"دی اسپورت"، در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، تیم استقلال ملاثانی توانست با دبل رضا رضایی در دقایق پایانی مس نوین کرمان را شکست دهد تا کماکان به صدرنشینی خود در گروه اول مسابقات ادامه دهد.

ترکیب استقلال ملاثانی:
علی کردانی ، محمدملیسی ، سیدحمزه پورموسوی ، رضا حسینی ، محمدرضا حقانی(رضا پوره من 90+2) ، ولید مشاعی زاده(امیر سواری65)، سیدعلاء خلف زاده، رضا رضایی، امین هاشمی، رضا آنتیک، امیر مکینه کار(علی فاتح55) 

ترکیب مس نوین کرمان:
حسن رفیعی، ناصر دوست محمدی، علی خلیلی، کیان عباسپور، رضا کربلایی، عارف زینلی(محمدمهدی محمدی نژاد59) ، حسین تهامی، حجت ده شیخ(سلیمان ترک زاده81) ، محمدامین کاظمیان، طاهر شریفی(علی زاده محمود آبادی65) ، امیرحسین کشاورزی

حواشی بازی:

اتفاقات جنجالی در حین و پس از اتمام این بازی باعث شد تا جنجالی ترین دیدار هفته در ملاثانی رقم بخورد. 

در حالیکه در نیمه اول بازی آرام و بدور از حاشیه سپری می شد اما نیمه دوم آبستن حواشی و اتفاقات تلخی بود. 
در حین برگزاری بازی بازیکنان و کادر فنی دو تیم بارها با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و بسیاری از این صحنه ها از چشم داور در حین بازی دور ماند. 

پس از سوت پایان بازی بود که درگیری‌ بازیکنان و کادرفنی دو تیم تشدید شد و رضا ترک زاده سرمربی مس نوین کرمان نسبت به قضاوت داور بازی اعتراض شدیدی داشت و همین اعتراض با حمله ور شدن وی به سمت داور همراه شد که با وساطت سایر عوامل مس نوین این مسئله ختم به خیر شد‌.

در میان این جنجال ها سرمربی مس نوین که ادعا داشت یکی از بازیکنان استقلال ملاثانی به وی فحاشی کرده است نسبت به این موضوع انتقاد شدیدی داشت که انتقاد وی منجر به درگیری لفظی با مدیرفنی تیم استقلال ملاثانی شد‌.

ترک زاده پس از این درگیری ها در ادعایی عجیب مدعی شد که هندزفری اش در حین این درگیری ها دزدیده شده است.

این پایان ماجرا نبود چرا که حرکات سرمربی مس نوین در پایان بازی سبب تحریک عده ای از هواداران تیم حریف شد که آنها نیز حسابی از خجالت کرمانی ها درآمدند و پس از خروج این تیم از ورزشگاه شیشه اتوبوس این تیم را شکستند تا اتفاقات جنجالی این دیدار را تکمیل کنند.

گزارش بازی:

دیدار دو تیم 15 دقیقه زودتر و از ساعت 15:30 آغاز شد. در حالیکه تیم استقلال بازی را بهتر شروع کرده بود اما مس نوین نیز با چند ضدحمله موقعیت هایی را روی دروازه استقلالی ها ایجاد کرد که در یکی از این موقعیت ها می توانست توسط طاهر شریفی در دقیقه 16 در یک موقعیت تک به تک به گل برتری برسد اما ضربه این بازیکن را کردانی به صورت ناقص دفع کرد که محمدامین کاظمیان نیز در عین ناباوری توپ دوم را در یک قدمی دروازه به بیرون زد.

در دقیقه 26 ارسال محمدمدملیسی دفاع چپ استقلال از کرنر اول بازی با ضربه سر امین هاشمی کاپیتان این تیم با اندکی اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

مسی ها که پا پس نگذاشته بودند و بازی جسورانه ای در خانه تیم حریف انجام دادند می توانستند در دقیقه 33 به گل برتری برسند اما ضربه سر مهاجم این تیم از شش قدم را کردانی که روز خوبی را پشت سر می گذاشت دفع کرد.

اشتباه کمک داور و برگرداندن رای داور در دقیقه 36 و اعتراض مسی ها جرقه جنجال های این دیدار بود که باعث درگیری لفظی بازیکنان و کادر فنی دو تیم شد و در نهایت با کارت زرد برای مربیان دو تیم و یکی از بازیکنان استقلال ملاثانی نیز همراه شد.

در دقیقه 45+2 نیمه اول خطای شدید بازیکن استقلال بر روی دفاع مس، در حالی که مسی ها انتظار اخراج وی را داشتند اما داور به یک کارت زرد بسنده کرد و این تصمیم داور اعتراض مسی ها را در پی داشت.

نیمه دوم با حمله های متعدد بازیکنان استقلال ملاثانی آغاز شد، استقلالی‌ها بارها می توانستند بر روی نفوذهای خوب سیدعلا خلف زاده و سانتر های این بازیکن از جناح راست مس به گل برسند اما دفاع خوب مس مانع از این کار شد.

 در دقیقه 63 این دیدار حرکت زیبای مدملیسی و ارسال این بازیکن از جناح راست را رضا رضایی با ضربه سر به بیرون زد تا کماکان بازی بدون گل در جریان باشد
.
ضد حمله های سریع مسی ها بارها مدافعان استقلال را غافلگیر می‌کرد اما بازیکنان مس که به نظر می‌رسید هرچه به پایان بازی نزدیک می شدند قوای جسمانی شان تحلیل می رفت نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند.

مصدومیت های پیاپی بازیکنان مس و توقف چند باره بازی اعتراض هوادارن و کادر فنی استقلال را در پی داشت.

ضربه رضا آنتیک هافبک استقلال روی پاس رضایی در محوطه جریمه به دیرک افقی دروازه حسن رفیعی دروازه بان مس برخورد کرد. 

در دقیقه 78 رضا رضایی گلزن این روزهای استقلال توانست از یک توپ باد آورده در محوطه جریمه استفاده کند و در نهایت گل اول بازی را برای استقلال به ثمر برساند.

سه دقیقه بعد روی پاس علی فاتح بازیکن تعویضی استقلال، رضایی توانست خود و تیمش را دو گله کند.

پس از گل های استقلال، هواداران این تیم داریوش هرمزی سرمربی تیم خود را تشویق کردند.

آبی‌های ملاثانی در پایان این هفته با 12 امتیاز به تنهایی صدرنشین این مسابقات شدند و رضایی مهاجم این تیم با پنج گل به تنهایی تا بدین لحظه در صدر گلزنان گروه الف مسابقات قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار