• کد خبر:۱۰۱۷۱۲
به مردم ماهشهر بابت حضور دو نماینده در جام حذفی تبریک می گویم
  • ۲۲:۱۷
  • ۲۴/مهر/۱۳۹۸

پاشازاده: امیدوارم فرهنگ غلط فحاشی در استادیوم ها ریشه کن شود

سرمربی شهرداری بندرماهشهر گفت که امیدوار است فرهنگ غلط فحاشی ها به تیم ها ، بازیکنان و اشخاص و افردا هر چه زودتر ریشه کن شود.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری بندرماهشهر ؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری بندرماهشهر در نشست خبری پیش از بازی با استقلال نوین در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت : قبل از هر چیزی باید به مردم خونگرم ، هواداران و دوستداران فوتبال در بندرماهشهر تبریک بگویم چرا که یک اتفاق جالب و می توان گفت یک شگفتی رخ داده و یک تیم لیگ سه ای و حتی تیم ما که یک تیم لیگ دویی است توانسته باشند به مرحله یک هشتم نهایی راه یابند که فکر نمی کنم تا بحال در فوتبال ایران و در جام حذفی کشور اتفاق افتاده باشد.

پاشازاده ادامه داد : امیدوارم فردا بازی خوبی و فنی را شاهد باشیم می دانیم که تیم حریف تیم خوبی است و مثل تیم ما لیاقت دارد که توانسته به این مرحله از مسابقات جام حذفی برسد که جایگاه خوبی در جام حذفی محسوب می شود.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر در خصوص شرایط این تیم در رقابت های لیگ دسته دوم گفت : وضعیت کلی تیم خوب است اما یک سری مشکلات سبب شد تا کمی از لحاظ نتیجه گیری عقب بمانیم که سعی می کنیم این عقب ماندگی را هم در جام حذفی و هم در لیگ جبران کنیم.

وی افزود : هنوز راه طولانی داریم تا پایان مسابقات و به این تیم امید زیادی دارم.

پاشازاده در پاسخ به این پرسش که آیا محروم یا مصدومی برای بازی فردا دارند گفت : هم محروم و هم مصدویم برای این بازی داریم اما نفراتی داریم که می توانیم به جای آنها جایگزین کنیم و مشکلی از این بابت ندارم.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر بیان داشت : دلم برای دو مسئله مهم می سوزد که امیدوارم مخالفین ما روی این مسائل مانور ندهند اول اینکه دو نماینده در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی داریم که با این حال نه زمین تمرین و نه چمن و ورزشگاه مناسبی داریم.

او اضافه کرد : ما حتی یک چمن زن نداریم و این بسیار مسئله بدی است این گونه مسائل برای شهری که باید امکانات بسیار خوبی داشته باشد خوب نیست که یک چمن زن در آن وجود نداشته باشد.

پاشازاده با بیان اینکه امیدوار است فحاشی ها دیگر در فوتبال جایی نداشته باشد گفت : امیدوارم فحاشی ها در استادیوم ها از فوتبال ما دور شود و دیگر شاهد فحاشی ها نباشیم به نظرم یک سری از افراد عادت کرده و وظیفه دارند که هر هفته بیایند و روی سکوها به هر کس و هر چیزی فحاشی کنند و واقعا نمی دانم این فحاشی ها به چه دلیلی است و چه زمانی این فرهنگ غلط از فوتبال ما ریشه کن خواهد شد. اگر تیم حریف بهتر از تیم مقابل بود و بازی را پیروز شد و حتی اگر بازیکنان تیم بازی کرده و تلاش کردند اما نتوانستند نتیجه دلخواه را کسب کنند نباید به آنها فحاشی کنیم.

پاشازاده در پایان گفت : از همه کسانی که به استادیوم می آیند و تیم را مورد تشویق و حمایت قرار می دهند تشکر می کنم ما نیز به نوبه خود تلاش مان را برای موفقیت تیم انجام می دهیم و به تیم مان هم امید داریم و امیدواریم فرهنگ غلط فحاشی ها در استادیوم ها ریشه کن شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار