• کد خبر:۱۰۱۷۱۴
سرمربی خیبر خرم آباد با بیان اینکه در دیدار برابر آوالان کامیاران روز خوبی نداشتند گفت : در بازی برابر آوالان روز خوبمان نبود اما توانستیم به خوبی این تیم را در زمین خودش کنترل کنیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهرداد خادمی سرمربی خیبرخرم آباد پس از بازی مقابل تیم آوالان کامیاران در خصوص بازی اظهار داشت: ابتدا باید از میزبانی خوب تیم آوالان کامیاران که در حد توانشان امکانات لازم را برای ما و این بازی مهیا کردند تشکر کنم. اما در خصوص بازی نیز باید بگویم که ما امروز خوب کار نکردیم اما در عوض توانستیم تیم خوب آوالان را کنترل کرده و در رسیدن به گل ناکام بگذاریم.

خادمی افزود: بازی خوب و درگیرانه ای را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم حریف با توجه به میزبانی و حمایت هواداران خونگرمش در بیشتر دقایق صاحب توپ بود و فشار زیادی روی دروازه ما آوردند که خط دفاع و دروازبان ما روز خوبی را داشتند.

سرمربی خیبر ادامه داد: در این بازی چند موقعیت ایجاد کردیم اما در ضربات آخر عجولانه تصمیم گرفتیم در کل تیم آوالان تیم خوبی بود که جا دارد به کادر فنی و هوادارانش بابت داشتن همچین تیم خوبی تبریک بگویم.

وی با ابراز رضایت از تیم داوری گفت: امروز همه چیز خوب بود حتی داور مسابقه نیز به نحو احسن بازی را کنترل کرد و در تمام صحنه ها بدرستی تصمیم گرفت که جا دارد به تیم داوری بازی نیز بابت عملکرد مطلوب و قضاوت عادلانه خسته نباشید بگویم.

 خادمی اضافه کرد: از همه تماشاگران حریف تشکر می کنم که به نحو شایسته ای در ورزشگاه حضور داشتند و فقط تیم خود را تشویق کردند.

وی در پایان گفت : تمام تمرکزمان را به بازی بعدی مقابل میلادمهر تهران معطوف می کنیم و امیدواریم در مسابقه آینده هم سربلند از زمین مسابقه خارج شویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها