• کد خبر:۱۰۱۷۲۱
هفته دهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۳:۰۷
  • ۲۵/مهر/۱۳۹۸

بازی بزرگ را سیرجانی ها بردند/ برد خفیف آذرخش

هفته دوم لیگ برتر بانوان کشور امروز صبح با برگزاری چهار دیدار برگزار شد.
بازی بزرگ را سیرجانی ها بردند/ برد خفیف آذرخش

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته دوم لیگ برتر بانوان کشور صبح امروز و از ساعت 10 با برگزاری چهار  دیدار پیگیری شد که در حساسترین دیدارها تیمهای شهرداری سیرجان و آذرخش کردستان حریفان خود را شکست دادند.

در حساسترین دیدار هفته در سیرجان هیت البرز در حالی نیمه اول با تک گل سارا قمی از شهرداری این شهر عقب افتاد که در نیمه دوم شاگردان مریم جهان نجاتی با سه گل هستی فروزنده 2 بار و سهیلا نظام آبادی از روی نقطه پنالتی به یک برد ارزشمند دست یافتند.

در سنندج نیز تیم فوتبال آذرخش کردستان با تک گل سمیه خرمی با یک گل تیم شایسته پالایش گاز ایلام را که در این دیدار نمایش خوبی داشت شکست داد.

در بندر انزلی نبرد حساس تیمهای ملوان و سپاهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید و این در حالی است که ملوانان ابتدا از حریف خود جلو افتادند.

در آخرین بازی امروز صبح در فولاد شهر تیم فوتبال ذوب آهن با تک گل نرگس زهری موفق شد همیاری آذربایجان غربی را شکست داد تا اولین پیروزی خود را دشت کند.

قابل ذکر است در دو بازی باقیمانده و از ساعت 17 آویسا خوزستان میزبان زاگرس شیراز و از ساعت 18 پارس جنوبی در بوشهر به مصاف شهرداری بم خواهد رفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار