• کد خبر:۱۰۱۷۸۸
مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: روی بی‌تجربگی و جوانی بازیکنان ضربه خوردیم.
به گزارش"دی اسپورت"، ساکت الهامی بعد از شکست خانگی 3 بر 2 ماشین‌سازی تبریز مقابل فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، گفت:‌ یک بازی پرفشار را داشتیم. دیروز هم گفتم هر تیمی تمرکز بهتری داشته باشد، نتیجه خواهد گرفت و برنده خواهد شد. به فولاد تبریک می‌گویم به نتیجه‌ای که می‌خواستند رسیدند.

وی ادامه داد: همانطور که می‌خواستیم بازی را شروع کردیم و خیلی زود به گل رسیدیم اما بلافاصله و خیلی زود گل مساوی را دریافت کردیم. امروز رو به جلو بازی کردیم اما روی بی تجربگی و جوانی بازیکنان روی ضربات ایستگاهی ضربه خوردیم.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پاسخ به این سؤال که چه تدابیری برای تقابل جوانی بازیکنان تیمش با تجربه فولادی‌ها اندیشیده بودند، گفت: فولاد روی سه ضربه ایستگاهی به گل رسید. تیمی که جوان است، طبیعی است جاهایی اشتباه کند که جبرانش سخت است. اگر موقعیت‌هایی را که ما داشتیم فولاد داشت، نتیجه بدتر از این می‌شد. باید روی این جوانان کار کرد تا با تجربه شوند. جوان انگیزه‌های لازم را دارد اما باید تجربه و تمرکز را به آنها اضافه کنیم تا در ادامه راه موفق‌تر باشند. 

 الهامی ادامه داد: فولاد فقط یک کرنر زد و هیچ موقعیت دیگری روی دروازه ما نداشت. باید این نکته را قبول کنیم تا به راحتی امتیاز از دست ندهیم. دو بار در دیدار امروز جلو افتادیم اما روی موقعیت‌هایی که فکرش را هم نمی‌کردیم گل خوردیم. شاید نبود لک و بهزادی نیز تأثیرگذار بود. امیدوارم شرایط‌مان در ادامه بهتر شود. 

وی درباره دلیل تعویض شاهین ثاقبی گفت: ثاقبی بازیکن جوان و تأثیرگذار ما است و به دلیل مصدومیت چاره‌ای جز تعویض او نداشتیم. 

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز افزود: بازیکنان فولاد در زمین خودشان دفاع فشرده‌ای می‌کردند. ما با دو و حتی سه مهاجم بازی می‌کردیم. یا باید با شوت به دروازه آنها می‌رسیدیم یا روی ارسال‌ها، اما فولاد تیم با تجربه‌ای بود و رسیدن به دروازه آنها سخت بود. به جز شرمندگی چیزی در این مسابقه برای ما نماند.

الهامی درباره تأثیر غیبت خطیبی در کنار زمین گفت: حضور سرمربی در کنار زمین یکی از اولویت‌های تیم‌ است. تمام تیم‌ها روی سرمربی‌شان حساسیت دارند چرا که مانند یک خانواده است. اگر خطیبی بود قطعاً تأثیرگذار بود اما متأسفانه شرایط از دست ما خارج شد. حین بازی فولاد کلاسیک گل می‌زد اما حتی یک شوت هم در چارچوب نداشت تا دروازه‌بان ما به زحمت بیفتد. از جایی که در طول هفته تمرین کرده بودیم گل خوردیم.

وی خاطرنشان کرد: نکونام برای این هدف برنامه‌ریزی کرده بود که به هدفش رسید. روش او این است و فوتبال بدی هم نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها