• کد خبر:۱۰۱۷۸۹
سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر گفت: تلاش ما این است که تا جایی که امکان دارد حداکثر امتیاز را کسب کنیم و بتوانیم با یک بازی خوب، 3 امتیازی را که دنبال آن هستیم به دست بیاوریم تا با دست پر به بوشهر بازگردیم.
به گزارش"دی اسپورت"، مهرداد کریمیان، سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر بعدازظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی نفت مسجدسلیمان_شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد:  فردا بازی بسیار سختی را با تیم خوب نفت مسجدسلیمان پیش رو خواهیم داشت؛ تیمی که توانسته آن شخصیت لازم را در لیگ برتر پیدا کند.

وی افزود: همچنین تا جایی که ما دنبال کردیم ضمن جنگنده و دونده بودن تیم،  بازی‌های بسیار خوب و منطقی داشتند که فکر میکنم بازی سختی را رقم بزند.

سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: برنامه‌ریزی ما بر این مبنا بوده که بتوانیم با بازیکن‌های خوبی که به خودباوری رسیده‌اند هر لحظه شرایط را برگردانیم و خودشان را به لیگ برتر ثابت کنند.

وی افزود: تلاش ما این است که تا جایی که امکان دارد حداکثر امتیاز را کسب کنیم و بتوانیم با یک بازی خوب، 3 امتیازی را که دنبال آن هستیم به دست بیاوریم تا با دست پر به بوشهر بازگردیم.

کریمیان در رابطه با بازیکنان مصدوم و محروم گفت: محرومیتی در تیم وجود ندارد و تنها چند مورد سرماخوردگی جزئی است که امیدواریم با کمک کادر پزشکی تا فردا برطرف شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها