• کد خبر:۱۰۱۸۰۶
سردار و چوکا در داشتن هواداران پرشمار و پرشور وجه مشترک دارند؛
  • ۱۷:۵۳
  • ۲۹/مهر/۱۳۹۸

پیوس : امیدواریم با دست پر به تالش برگردیم

سرمربی چوکای تالش پیش از دیدار حساس با سردار بوکان آخرین وضعیت این تیم را تشریح کرد‌.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی باشگاه چوکای تالش از سری رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال چوکای تالش در هفته ششم میهمان تیم فوتبال سردار بوکان خواهد بود.

دیداری که از چندین لحاظ حائز اهمیت فراوان می باشد چرا که هر دو تیم از تیم های پرطرفدار فوتبال کشور محسوب می شوند و در سال های اخیر به دنبال صعود به لیگ یک و کسب موفقیت بوده اند.

فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش در گفتگویی اخرین وضعیت شاگردان و تیم خود پیش از دیدار با سردار بوکان را تشریح کرد او در این خصوص اظهار داشت : طی هفته گذشته بعد از برد خوب از یک بازی سخت مقابل مس شهر بابک که منجر به صدرنشینی ما شد تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم در طول هفته ۵ بازیکن خوب و تاثیرگذارمان را به نام های رضا اعتمادی علی سلیمانی میلاد جلالی سجاد اخباری محمد پور رحمت اله به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم و نتوانستند در این بازی نیز ما را همراهی کنند اما بقیه بازیکنانم تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و هماهنگی های لازم بین بازیکنان ایجاد شده و با رفع نقاط ضعفمان روی نقاط قوت مان بیشتر کار کرده ایم.

پیوس با بیان اینکه تیم‌ سردار به خوبی می شناسد اظهار داشت : نسبت به تیم حریف شناخت کافی داریم و روی تاکتیک تیمی و بازیکنان سردار بوکان انالیز خوبی انجام دادیم سعی می کنیم با برتری عددی در مرکز زمین مالکیت توپ را از آن خود کنیم و برای نفوذ به دفاع حریف برنامه های ویژه ای در دستور کار خواهیم داشت‌

وی افزود : می دانیم سرداری ها مربی جوان و خوش فکری چون پیروز قربانی‌ دارد و نتایج خوبی را نیز کسب کرده اند و به دنبال برد در این بازی حساس خانگی هستند.

او ادامه داد : روی نقاط ضعف حریف تمرکز زیادی داشتیم در تمرینات روی این موضوع خیلی کار کردیم امیدواریم بازیکنان با پیاده کردن و رعایت نکات فنی که به آنها گوشزد کرده ایم بتوانیم با دست پر به تالش برگردیم.

سرمربی چوکای تالش در خصوص نتیجه بازی عنوان داشت : به هیچ وجه نمی خواهیم صدر نشینی را از دست بدهیم و به همین دلیل بدنبال کسب ۳ امتیاز بازی با سردار بوکان هستیم.

پیوس در پایان ، هواداران پرشور در تالش و بوکان را وجه مشترک چوکایی ها و سرداری ها برشمرد و گفت : می‌دانیم که بوکانی ها مثل تالشی ها عاشقانه تیمشان را دوست دارند سالهاست که فرصت سفر به شهر بوکان را نداشتم از هواداران فهیم و مردم خونگرم این شهر بسیار شنیده ام انشالله شاهد یک بازی زیبا و جوانمردانه باشیم تا همه هوادارا از تماشای این مسابقه لذت ببرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها