• کد خبر:۱۰۱۸۸۳
دروازه‌بان جدید تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من با هدف به نساجی آمده‌ام و اول می‌خواهم بازی کنم و سپس درباره هدف اصلی‌ام در فوتبال ایران تصمیم بگیرم.
به گزارش"دی اسپورت"، علیرضا حقیقی که امروز در ورزشگاه درفشی فر با نساجی تمرین کرده است در خصوص خاطراتش از این استادیوم اظهار داشت: من از این ورزشگاه خاطره دارم، از نوجوانان تا بزرگسالان پرسپولیس در این زمین تمرین کردم و از همینجا به روبین کازان ترانسفر شدم و خوشحالم که اولین تمرینم با نساجی را بعد از بازگشت به ایران در این زمین انجام دادم.

وی در خصوص دلایل انتخاب نساجی گفت: من با آگاهی و مطالعه تیم نساجی را انتخاب کردم. مهمترین دلیل آن هواداران پرشورش بود. من در پرطرفدارترین تیم آسیا و جو آن تیم بزرگ شدم و هواداران نساجی هم همان شور و هیجان را دارند و خوشحالم که امسال در این تیم هستم. با صحبت‌هایی که با آقای اسدی انجام دادم تصمیم گرفتم تا پایان فصل در این تیم حضور داشته باشم.

حقیقی در خصوص اینکه شرایط در نساجی را چطور می‌بیند گفت: من شنیده‌ام که به نساجی می‌گویند لیورپول ایران. من چند بازی این تیم را دیده‌ام ولی در بعضی از نقاط مثل تیم‌های دیگر ایران ضعف‌هایی دارد که به مرور زمان حل خواهد شد.

گلر جدید نساجی در خصوص اهدافش در این تیم گفت: دلیل اصلی حضورم در ایران را بعدا در فرصت مناسب می‌گویم. من به نساجی نیامده‌ام که وقت تلف کنم و بگویم فوتبال بازی می‌کنم. با هدف به اینجا آمده‌ام و اول می‌خواهم بازی کنم و سپس درباره هدف در فوتبال ایران تصمیم بگیرم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی اینکه برای بازگشت به لیگ ایران حتما روی بازگشت به تیم ملی برنامه دارد گفت: من فکر می‌کنم شرایط تیم ملی خوب است و باید به آقای ویلموتس زمان داده شود. ما ایرانی‌ها کمی عجول هستیم و دوست داریم فورا نتیجه بگیریم. از همینجا از زحمات آقای کی‌روش هم تشکر می‌کنم و امیدوارم تیم ملی در بازی آینده‌اش برنده شود و به بالای جدول گروهش برگردد.

حقیقی در خصوص اینکه آیا کارت بازی‌اش صادر می‌شود یا خیر گفت: من هم شنیده‌ام مشکلاتی وجود داشته ولی این‌ها مسائلی است که در اختیار باشگاه است. هر زمان دستور بدهند من در خدمت تیم خواهم بود.

دروازه‌بان نساجی در خصوص اینکه اگر در بازی آتی بازی کند باید مقابل تیم جواد نکونام به میدان برود گفت: آقای نکونام کاپیتان من بوده و به او ارادت دارم. باید ببینم مهیا می‌شود که مقابل تیم فولاد بازی می‌کنم یا نه.

وی در خصوص پیشنهاداتش گفت: من پیشنهادات دیگری هم در ایران داشتم ولی با مطالعه این تیم را انتخاب کردم.امیدوارم بهترین عملکردم را امسال داشته باشم.

حقیقی در پاسخ به این سوال که ظاهرا در ابتدای فصل عنوان کرده بود فقط در ایران برای پرسپولیس بازی می‌کند گفت: قبل از حضورم در اروپا همین نظر را داشتم ولی شرایط برای حضورم در پرسپولیس الان مهیا نیست ولی تکرار می‌کنم در خدمت نساجی هستم و با آنها روزهای خوبی خواهم داشت.

وی در خصوص اینکه نظرش درباره گلرهای تیم ملی گفت: فعلا نظر خاصی ندارم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار