• کد خبر:۱۰۱۹۹۵
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص چند پرونده مطروحه اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ کشکان رود پلدختر و رز موکت بروجن برگزار و از سوی فرزاد صفاپذیر سرپرست تیم کشکان رود پلدختر تخلفاتی با وجود محرویت وی مبنی بر اهانت به داور صورت گرفت. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مهدی فرید پزشکیار تیم کشکان رود پلدختر به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور و اهانت به وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار بهزیستی لرستان و بویراحمد یاسوج برگزار و تخلفاتی از سوی مهدی عبدالی سرمربی تیم بهزیستی مبنی بر رفتار غیر ورزشی با مسئولان برگزاری مسابقه و اهانت به آنان صورت گرفت وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم بهزیستی خرم آباد به دلیل رفتار ناپسند یکی از تماشاگرانش و اهانت وی به داور به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار استقلال نوین بندرماهشهر و استقلال بنه گز برگزار و تخلفاتی از سوی احمد مجیدی مدیر تیم مبنی بر اعتراض به داور و فحاشی به وی صورت گرفت وی به چهار جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

احسان قنواتی مربی استقلال ماهشهر به دلیل فحاشی به داوران به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مهدی حسن پور مربی تیم استقلال ماهشهر به دلیل فحاشی به داور به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمدرضا فرهمند بازیکن استقلال بنه گز به دلیل فحاشی به بازیکن تیم مقابل به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار ۰۴ بیرجند و صنعت فولاد کوهستان برگزار و تخلفاتی از سوی یونس بوستانی مربی ۰۴ بیرجند مبنی بر رفتار غیر ورزشی با داور و اهانت به وی و همچنین پرتاپ بطری آب به سوی تیم میهمان صورت گرفت وی به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علی بابایی تدارکات تیم ۰۴ بیرجند به دلیل اهانت به داور پس از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ۰۴ بیرجند به دلیل داشتن ۷ بازیکن و مربی اخطاری و همچنین بازیکن و مربی اخراجی در این دیدار به پرداخت ۲۴ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم فرهنگ البرز نیز به دلیل اهانت تماشاگرانش به داور و حمله ور شدن یکی از آنان به سوی داور در پایان یک مسابقه به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار