• کد خبر:۱۰۲۰۲۹
تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام موفق شد در هفته نخست فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال با نتیجه ۹۶ بر ۵۳ از سد نیروی زمینی تهران بگذرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ در اولین هفته مسابقات لیگ برتر بسکتبال و در تنها مسابقه تهران تیم های نیروی زمینی تهران و پتروشیمی بندرامام به مصاف هم رفتند که این دیدار همان طور که پیش بینی می شد با برتری مطلق پتروشیمی پرستاره به پایان رسید.

تیم پتروشیمی در این بازی در کوارتر اول کار طوفانی شروع کرد و با اختلاف ۲۴ امتیاز از همان ابتدا تکلیف بازی را مشخص کرد. و در نهایت کوارتر اول با حساب ۲۹ بر ۵ به سود پتروشیمی به پایان رسید.

استرس بازیکنان نیروی زمینی در کوارتر اول کاملا مشهود بود اما با صحبت های سرمربی این تیم ورق برگشت و بازیکنان نیروی زمینی کوارتر دوم را با روحیه بهتری آغاز کردند و همان ابتدای کوارتر ۴ امتیاز پیش افتادند. کوارتر دوم با بازی خوب بازیکنان نیروی زمینی با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ به سود پتروشیمی و در کل نیمه اول با نتیجه ۴۷ بر ۲۱ به پایان رسبد.

در کوارتر سوم برتری باز هم با پتروشیمی بود و این تیم توانست با نتیجه ۲۶ بر ۱۴ کوارتر را به سود خود به پایان برساند و در نهایت با برتری ۲۳ بر ۱۸ در کوارتر چهارم بازی این پتروشیمی بود که توانست بازی را با نتیجه ۹۶ بر ۵۳ به سود خود به پایان برساند.

حواشی دیدار:

تماشاگران کمی از دیدار دو تیم استقبال کردند و تعداد حاضرین در سالن به حدود ۱۵۰ نفر می رسید.

پیش از آغاز بازی عماری دبیر فدراسیون با تقدیم گل به سرمربیان، داوران، آمارگیران و خبرنگاران از آنها تقدیر کرد.

بازی به دلیل مراسم پیش از بازی با حدود ۴ دقیقه تاخیر آغاز شد.

به دلیل ممنوعیت بوق و طبل در سالن بازی با آرامش کامل برگزار شد.

خبری از پخش زنده تلویزیونی نبود که به نظر می رسد برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در این امر بی تاثیر نبود.

کف سالن برای فصل جدید ترمیم شده و شرایط قابل قبولی داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار