• کد خبر:۱۰۲۰۸۱
پیش بازی خوشه طلایی ساوه - فجرسپاسی؛

فجر به شگفتی ساز لیگ رسید

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه عصر فردا در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور از تیم فوتبال فجرسپاسی پذیرایی خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ در یکی از حساس ترین بازی های هفته یازدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهیدچمران ساوه از تیم فجرسپاسی شیراز پذیرایی خواهد کرد.

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه تا پایان هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول با کسب نتایج درخشان و مطلوب شگفتی ساز این رقابت ها بوده و عصر فردا نیز در ادامه رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور برابر تیم مدعی فجرسپاسی شیراز صف آرایی خواهد کرد.

شاگردان محسن عاشوری در تیم خوشه طلایی با نتایجی که در هفته های اخیر کسب کرده اند نشان داده اند علارغم اولین سال حضورشان در لیگ پتانسیل صعود به سطح های بالاتر فوتبال را دارند. البته آنها در دو هفته اخیر افت محسوسی داشته اند و در مقابل تیم های گل ریحان البرز و داماش گیلان در هفته نهم و دهم به ترتیب تن به شکست داده و به تساوی رضایت داده اند.

در سوی مقابل تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در فصل جاری از تمام ظرفیت و پتانسیل استانی استفاده کرده تا در نهایت به طلسم چند ساله عدم صعود به لیگ برتر و دوری از سطح اول فوتبال کشور پایان داده و استان فارس را صاحب نماینده در این رقابت ها کند.

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه هفته گذشته برابر داماش در زمین خودی متوقف شد تا با کسب یک امتیاز آن بازی مجموع امتیازات خود را به عدد ۱۹ رسانده و با همین امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار بگیرد. تیم فجرسپاسی نیز بمانند خوشه طلایی در یک بازی حساس و نفس گیر در زمین خودی برابر گل ریحان به تساوی بدون گل رضایت داد تا همچنان با ۲۱ امتیاز و به لطف تفاضل گل در صدر جدول رده بندی لیگ باقی بماند.

از نکات جالب توجه قیاس آماری دو تیم می توان به گل زده دو تیم اشاره کرد دو تیم با به ثمر رسیدن ۱۵ گل از لحاظ گل زده برابر بوده اما در آمار گل خورده تیم فوتبال خوشه طلایی به نسبت تیم فجرسپاسی یک گل بیشتر دریافت کرده است.

همچنین تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز تا پایان هفته دهم ۶ برد ۳ مساوی و یک باخت و در مقابل تیم خوشه طلایی ۵ برد ۴ مساوی و یک باخت کسب کرده اند.

از دیگر نکات جالب این مسابقه می توان به تقابل جذاب دو مربی پرسپولیسی و استقلالی اشاره کرد که تیم های تحت امر دو مربی در بالای جدول قرار دارد. هدایت تیم خوشه طلایی برعهده محسن عاشوری بازیکن سابق پرسپولیس و هدایت فجر برعهده داوود مهابادی بازیکن سابق استقلال می باشد.

تقابل فردای دو تیم اولین تقابل در تاریخ دو باشگاه خواهد بود و باید منتظر ماند و دید که اولین جدال دو تیم که در شرایط حساسی می باشد به کجا خواهد انجامید و چه نتیجه ای در این دیدار مهیج و جذاب رقم خواهد خورد.

تیم داوری:

سیدمهدی مرجان زاده – جعفر مهاجر – پوریا زحمتی – مجتبی شجاعی -ناظر داوری : علی نقی مصطفی نژاد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار