• کد خبر:۱۰۲۱۶۹
تیم بسکتبال مهرام تهران در هفته دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور برابر حریف خود شیمیدر به برتری دست یافت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ در آخرین بازی از هفته دوم لیگ برتر بسکتبال دو تیم مهرام و شیمیدر به مصاف هم رفتند و در پایان یک بازی نزدیک، مهرام با نتیجه ۸۳ بر ۸۲ به یک برد شیرین رسید.

کوارتر اول این دیدار با برتری نسبی شیمیدر همراه بود و این تیم توانست با حساب ۲۵ بر ۲۰ پیروز از زمین خارج شود.

با آغاز کوارتر دوم و درخشش صمد نیکخواه مهرام اختلاف را به یک امتیاز کاهش داد که پایان نیمه اول بازی با برتری ۴۲ بر ۴۱ به سود شیمیدر به پایان رسید.

در کوارتر سوم ۵ خطا شدن مایک رستم پور، کاردوست و سلیمانی کار دست شیمیدر داد و اختلاف دو تیم به ۱۰ امتیاز به سود مهرام رسید اما شیمیدر در ثانیه های پایانی اختلاف را کم کرد تا در پایان کوارتر سوم نتیجه ۶۲ بر ۵۸ به سود مهرام در تابلوی اعلانات نتایج ثبت شود.

در کوارتر چهارم بازگشت رستمپور به زمین روند بازی را عوض کرد و شیمیدر نه تنها اختلاف را جبران کرد بلکه ۶ امتیاز از حریفش پیش افتاد اما با بازی جسورانه مهرام بازی به تساوی رسید. در دقایق پایانی صمد نیکخواه و رستمپور دیسکوالیفه شدند و در ادامه مهرام با بازی موفق در حمله و دفاع پیش افتاد.

تایم اوت ثانیه های پایانی شیمیدر افاقه نکرد تا در پایان این رقابت جذاب؛ مهرام با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه ۸۳ بر ۸۲ بازی را به سود خود به پایان برساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار