• کد خبر:۱۰۲۱۷۹
سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: هم از نحوه بازی و هم نتایج تیم رضایت دارم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمادگی کاملی برای این بازی داشته و تمریناتی خوبی را برگزار و از لحاظ روحی روانی و فنی آماده بازی با تیم ذوب‌آهن هستیم و و اولویت اول ما بازی خوب و در کناب آنکسب 3 امتیاز بازی بوده و تلاش می کنیم در این بازی به پیروزی دست یابیم.

وی گفت: تیم ما شرایط خوبی داریم هم از لحاظ امتیازگیری و هم نحوه بازی و بازی‌هایی که واگذار کردیم، مستحق باخت نبودیم و اگر امتیازات این بازی‌های را می‌گرفتیم شرایط تیم بالاتر از وضعیت فعلی بود و 15، 16 امتیاز داشتیم.

خطیبی گفت: از لحاظ شخصیت تیم به خودباوری رسیدیم و شخصیت تیم را پیدا کردیم و هیچ کس باور نمی‌کرد با این بازیکنان بتوانیم به موفقیت برسانیم و من رضایت کامل دارم. در بازی قبلی 7 بازیکن تیم ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند و نباید تیم ما را با تیم های دیگر مقایسه کرد و باید بگویم کارهای بزرگی انجام داده و امتیازات خوبی را کسب کردیم.

سرمربی تیم ماشین سازی گفت: ایراداتی داریم که با جذب بازیکن جدید برطرف خواهد شد و من از نتایج تیم و نحوه بازی تیم ماشین سازی راضی هستم.

خطیبی گفت: هر تیمی ایرادی دارد از صدر جدول تا قعر جدول و ما هم ضعف‌هایی داریم و در موارد مشکلی داریم و با تمریناتی که انجام داده‌ایم و با توجه به در نظر گرفتن داشته‌هایمان، نتایج خوبی را کسب کردیم و انشاالله در نیم فصل دوم ضعف‌های تیم را برطرف می‌کنیم.

وی گفت: من با هدف باشگاه جلو می‌روم و هر هدفی که باشگاه دارد سعی می کنیم آن را انجام دهیم و هر اتفاقی که می‌افتد که از طرف من و چه باشگاه به خاطر اهداف باشگاه بوده و تغییراتی که انجام گیرد با نظر طرفین بوده و ما با باشگاه کاملا هماهنگ بوده و تنها تیمی هستیم که تا امروز در این فصل هیچ حاشیه‌ای چه در برد، چه مساوی و باخت نداشتیم‌.

وی گفت: در تیم ماشین‌سازی و باشگاه از مدیریت و هیات مدیره و کادر فنی و اجرایی و بازیکنان یکدلی و صمیمیت وجود دارد و در ماشین‌سازی صفا و صمیمیت حرف اول را می‌زند.

رسول خطیبی گفت: هواداران همیشه از تیم ماشین‌سازی حمایت کردند و امیدوارم فردا تماشاگران به بازیکنان تیم انگیزه بدهند و از لحاظ امتیازی نزدیک تیم ذوب‌آهن هستیم و اگر بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم وضعیت تیم در جدول رده‌بندی بهبود بخشیده خواهد شد و من از هواداران می خواهم که فردا با حضور در ورزشگاه از تیم حمایت لازم را نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار