• کد خبر:۱۰۲۲۱۴
مدیرعامل باشگاه نود ارومیه؛
  • ۱۲:۰۷
  • ۱۸/آبان/۱۳۹۸

بهاری: اسیر جوسازی ناجوانمردانه مجتبی حسینی نمی‌شویم

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه َضمن انتقاد از رفتارهای ناشایست سرمربی فعلی مس کرمان و سابق گل ریحان در دیدار فصل گذشته نود ارومیه و گل ریحان تاکید کرد که به هیچ وجه اسیر حواشی های ایجاد شده از سوی این مربی نخواهند شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه نود ارومیه در گفتگو با رسانه رسمی این باشگاه اظهار داشت: رفتار سال گذشته مجتبی حسینی(سرمربی فعلی مس کرمان) باعث خشم هوادارانمان شده است.

بهاری افزود: سال گذشته زمانی که مجتبی حسینی سرمربی تیم گل‌ریحان بود با خط دادن به تماشاگران کرجی باعث شدند نود دقیقه کادر فنی و بازیکنان تیم ۹۰ زیر بدترین توهین‌ها و فحاشی‌ها قرار گیرند، همچنین این سرمربی سال گذشته با کارهای رسانه‌ایی قبل از بازی جو تیم جوان و کم تجربه ما را بهم ریخت و با بی اخلاقی باعث شکست تیم ما شد.

مدیرعامل باشگاه نود ارومیه خاطرنشان کرد: در جریان رقابت‌ها و مسابقات گذشته که تیم نود ارومیه میزبان رقیبان بوده، بدون توجه به حواشی و به صورت جوانمردانه رقابت کرده‌ایم و هر تیمی که حقش بوده صاحب ۳ امتیاز شده است، اما در این‌ میان برخی تیم‌های متمول و صاحب پول که دست‌هایی در پشت پرده دارند با صخره‌ای بزرگ به نام غیرت و شرف بازیکنان ۹۰‌ و هواداران مواجه خواهند شد.

بهاری در پایان تاکید کرد که تیم ۹۰ ارومیه این بار اسیر حواشی ناجوانمردانه نخواهد شد و از سوی دیگر در صورت بروز خطایی با جواب دندان شکن هواداران و عاشقان فوتبال ارومیه که منتظر آن هستند تا روز یکشنبه و در دیدار مقابل مس کرمان حق را به حق‌دار بدهند‌، مواجه خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار