• کد خبر:۱۰۲۲۲۹
در گفتگو با دی اسپورت؛

شهبا: بر روی اتفاقات فوتبالی نتیجه را واگذار کردیم

سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت : عملکرد داور مسابقه در بازی برابر نیروی زمینی تهران در نتیجه بازی دو تیم تاثیرگذار بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ قاسم شهبا پس از دیدار آرمان گهرسیرجان برابر نیروی زمینی تهران که با شکست خفیف تیمش همراه شد در خصوص این بازی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : بازی سختی را در پیش داشتیم و در این بازی سخت فوتبال زیبا و منطقی را ارائه دادیم اما روند بازی به گونه ای بود که متاسفانه عملکرد داور روی بازی تاثیر گذاشت.

شهبا ادامه داد : انتظار داشتیم داور قضاوت عادلانه ای را انجام دهد اما چنین نشد به جرئت می توانم بگویم که پنالتی که برای تیم حریف گرفته شد خطا نبود و ما فقط روی اتفاقات فوتبالی و گرفتن یک پنالتی ناحق نتیجه بازی را واگذار کردیم.

سرمربی آرمان گهرسیرجان افزود : ما طبق برنامه ای که برای بازی داشتیم کارمان را در زمین انجام دادیم و فوتبال با برنامه ای را پیاده کردیم اما متاسفانه داور تمام برنامه ها و تمرکز ما را بهم زد.

شهبا بیان داشت: خیلی سخت و به نوعی اجحاف در حق تیم ها است که هزینه های زیادی را جهت اعزام و سفر برای انجام یک بازی متحمل شوند و در نهایت با چنین قضاوت هایی از سوی داوران مواجه شوند و با یک سوت اشتباه حق شان ضایع شود.

سرمربی آرمان گهرسیرجان در خصوص بازی هفته آتی تیمش برابر تیم آلومینیوم اراک گفت : آلومینیوم یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر است که قطعا بازی سختی را برابر این تیم در پیش خواهیم داشت که امیدوارم با نمایش خوب و قابل قبول سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.

شهبا در پایان در خصوص حضور مربیان جوان در لیگ گفت : قطعا حضور مربیان جوان به نفع لیگ خواهد بود چرا که جذابیت آن را دو چندان می کند اما سرنوشت همین مربیان جوان نیز در دست داوران است که می تواند سرنوشت بسیاری از آنها را تعیین کند.

وی همچنین بیان داشت : به هواداران سیرجانی قول می دهم که در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول عملکرد بهتر و مطلوب تری خواهیم داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها