• کد خبر:۱۰۲۲۳۰
سرمربی نیروی زمینی تهران با بیان اینکه در دیدار امروز برابر آرمان گهرسیرجان به مانند دیدارهای قبلی شان ظاهر نشدند گفت : در دیدار امروز اگرچه در حد انتظار ظاهر نشدیم اما به نظرم تیم برتر میدان بودیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امید روانخواه سرمربی نیروی زمینی تهران پس از پیروزی تیمش برابر آرمان گهرسیرجان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : بازی امروز با توجه به اینکه دو تیم در جدول مسابقات در همسایگی هم بودند از حساسیت بالایی برخوردار بود و از طرفی مشکلی که وجود دارد این است که تیم ما و آرمان گهر تنها تیمی است که ۵ روز یک بار مسابقه دارد و این موضوع با توجه به کمبود امکانات سخت افزاری کار را برای ریکاوری ما سخت تر می کند.

روانخواه افزود : در بازی امروز سعی کردیم در ترکیب تیم از بازیکنانی استفاده کنیم که در دو الی سه هفته اخیر بیشتر و به صورت ثابت از آنها استفاده نکرده بودیم تا با شرایط بدنی خوبی برابر حریف ظاهر شویم.

سرمربی نیروی زمینی تهران ادامه داد : اگرچه امروز در حد انتظار ظاهر نشدیم اما به نظرم تیم برتر میدان بودیم و موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم و خدا را شکر توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم و در نهایت به سه امتیاز بازی دست یابیم.

روانخواه در خصوص داوری بازی گفت : به نظر من داوری می توانست بهتر از این ها باشد و بازی را بهتر مدیریت کند چرا که از برخی صحنه های خطا چشم پوشی می کرد و این سبب شده بود مدیریت و کنترل بازی از دست وی خارج شود.

وی در خصوص اینکه چه هدفی را در لیگ دنبال می کنند گفت : ما هدف بلند مدت و خاصی را نداریم و سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم.

روانخواه در خصوص بازی بعدی تیمش برابر ملوان بندرانزلی گفت : مطمئنا بازی سختی در انزلی خواهیم داشت در کل در لیگ بازی آسانی وجود ندارد تیم ملوان با بردی که در دربی گیلان کسب کرد روحیه مضاعفی را کسب کرده و ما نیز می دانیم که در بازی با ملوان با تیم سه هفته اخیر مواجه نخواهیم بود چرا که شرایط آنها تغییر زیادی کرده است و از همه مهم تر از حمایت هواداران پرشور و پرتعداد خود بهره می برد اما ما تیمی هستیم که در رشت و در بین آن همه هوادار داماش و جو ورزشگاه سردار جنگل توانستیم پیروز از زمین مسابقه خارج شویم و در این بازی نیز تلاش خود را خواهیم کرد و به خوبی می دانیم که برای رسیدن به موفقیت باید تا چه حدی تلاش کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها