• کد خبر:۱۰۲۲۳۱
کاپیتان تیم فوتبال آرمان گهرسیرجان گفت : به نظرم کمیته داوران در بازی ها از داورانی استفاده می کند که بیشتر بدنبال محک و آزمایش آنها است و از شانس بد ما چنین داورانی‌ به قرعه ما می خورد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ محسن ایران نژاد مدافع آرمان گهرسیرجان پس از دیدار برابر نیروی زمینی تهران در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص بازی اظهار داشت : بازی به مانند سایر بازی های حساس لیگ بازی ۶ امتیازی بود چرا که در جدول از لحاظ رتبه در مجاورت هم قرار داشتیم و تیم پیروز می توانست در جدول صعود چند پله ای داشته باشد.

ایران‌ نژاد ادامه داد : چندین موقعیت گلزنی داشتیم که به خوبی از آنها استفاده نکردیم اما نیروی زمینی از موقعیت خود به خوبی استفاده کرد و توانست بازی را به سود خود پایان ببرد به تیم نیروی زمینی و آقای روانخواه این‌ برد را تبریک می گویم.

مدافع آرمان گهر در خصوص داوری بازی بیان داشت : حقیقتا ما نباید در مورد مسائل داوری صحبت کنیم اما با بازبینی صحنه خطا در رختکن متاسفانه متوجه شدیم که داور مرتکب اشتباه شده است به نظرم کمیته داوران در بازی ها از داورانی استفاده می کند که بیشتر بدنبال محک و آزمایش آنها است و از شانس بد ما چنین داورانی‌ به قرعه ما می خورد.

کاپیتان آرمان گهرسیرجان در خصوص بازی بعدی تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت : تیم آلومینیوم تیم بسیار خوبی است که می خواهد خود را در بالای جدول و در جمع مدعیان حفظ کند و ما نیز می خواهیم خود را از میانه جدول جدا کنیم که مطمئنا ما برای پیروزی پا به زمین مسابقه خواهیم گذاشت.

ایران نژاد در خصوص شرایط مالی باشگاه آرمان گهرسیرجان گفت : شرکت جهاد نصر (آرمان گهر) شرکتی است که تا بدین لحظه از لحاظ پرداختی ها منظم کار کرده است و حدود ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان نیز پرداخت شده است و خدا را شکر می کنیم که با مشکلات مالی مواجه نیستیم.

وی در خصوص هدفگذاری این باشگاه در رقابت های لیگ یک نیز گفت : قدمت باشگاه ما سه سال است و تیمی که طبیعتا پس از سه سال به لیگ یک صعود می کند و با تیم هایی که چند سالی است تجربه حضور در رقابت های لیگ یک را دارد روبرو می شود هدف جزء بقا نخواهد داشت البته هدف ما بقا اما با رتبه خوب و تک رقمی خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار