• کد خبر:۱۰۲۲۳۲
در گفتگو با دی اسپورت؛

اکوان: از غفلت مدافعان حریف به خوبی استفاده کردیم

کاپیتان تیم فوتبال نیروی زمینی تهران وضعیت مالی باشگاه نیروی زمینی تهران‌ را مطلوب ندانست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ آرمان اکوان پس از دیدار تیمش برابر آرمان گهرسیرجان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص بازی اظهار داشت: بازی امروز جزو بازی های سنگین لیگ یک بود چرا که هر دو تیم به سه امتیاز بازی نیاز مبرمی داشتند. بازی از لحاظ کیفی از کیفیت بالایی برخوردار بود که ما توانستیم در جریان بازی از غفلت مدافع حریف یک ضربه پنالتی را بگیرم و با تبدیل آن به گل و حفظ آن در نهایت بازی را با برد به پایان برسانیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

اکوان ادامه داد: جا دارد به مجموعه آرمان گهر تبریک بگویم چرا که تیمی با نظم و یکدستی را تشکیل داده اند که حضور چنین تیم هایی در لیگ جذابیت و کیفیت لیگ را افزایش می دهد.

کاپیتان سیرجانی نیروی زمینی تهران در خصوص رویارویی با یک تیم سیرجانی گفت : من چند سالی در تیم گل گهر عضویت داشتم و سابقه همکاری با آقای شهبا را دارم که چندین سال شاگرد ایشان بودم بازی جذابیت و حساسیت خاصی خود را داشت و من تمام تمرکزم‌ را به جهت اینکه برای تیمم مثمر ثمر باشم گذاشته بودم و دوست داشتم عملکرد مناسبی در بازی داشته باشم.

اکوان در خصوص داوری ها در لیگ یک نیز گفت : در کل داوری ها در رقابت های لیگ دسته اول ضعیف است و باید حمایت بیشتری از داوران صورت گیرد تا آنها نیز با اعتماد به نفس بیشتری به کار خود ادامه دهند.

وی در خصوص بازی بعدی نیروی زمینی برابر ملوان بیان داشت : بازی سخت و ۶ امتیازی را در انزلی داریم. هر بازی برای ما حکم فینال دارد و ما سعی می کنیم در همه بازی ها با تمام توان به مصاف حریفان برویم.

کاپیتان نیروی زمینی تهران در خصوص وضعیت مالی این باشگاه گفت : باشگاه از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار ندارد و فقط حقوقی را آن هم به دلیل اینکه به لیگ‌ یک صعود کرده ایم برایمان در نظر گرفته اند.

اکوان در پایان در پاسخ به این سوال که چه تیم هایی در لیگ امسال مدعی قهرمانی و صعود به لیگ برتر هستند نیز گفت : در لیگ امسال ۹ تیم مدعی صعود داریم که لیگ را جذاب کرده اند و ما میز تلاش می کنیم که به جمع مدعیان بپیوندیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها