• کد خبر:۱۰۲۲۳۴
کمیته مسابقات برنامه هفته دوازدهم و سیزدهم از مرحله اول لیگ دسته سوم فصل ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته دوازدهم - دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸

شهرداری فریدونکنار- پیام انتظارآشخانه - ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
غفاری قزوین – دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵خرداد تاکستان
آریان اندیشه تهران- استیل البرز آق قلا - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صادقی اندیشه
شهدای ساری- نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید متقی ساری
مقاومت نوین تهران - مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ آذر تهران
سرخپوشان قم- پیام سرخه سمنان - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
کیمیای تهران- سولدوز نقده - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه عطر سیب تهران
ذوب و فلزات همدان-فرهنگ البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه جوانان بهار
ستاره کاسپین بابل – شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهدای سیمرغ
شاهین فرابرد زنجان- دماوند آمل ۱۴:۱۵- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان
شهروند رامسر- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
برق آرا البرز- آذراب اراک ۱۴:۱۵- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج
سرخپوشان محمدزاده تبریز- شهاب زنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پارک صنعت تبریز
فرهنگ ایثار آستارا-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا
مکریان مهاباد- شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی مهاباد
نخبگان مهر اردبیل- کشاورز بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه علی دایی اردبیل
کاویان نقده- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی نقده
عقاب تهران- طلایه داران قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه دوشان تپه تهران

سه شنبه ۲۸ آبان ۹۸

شهرداری منوجان- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری منوجان
امید بتن نورآباد فارس-خلیج فارس  میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
رضوانی اصفهان -۰۴ بیرجند- ساعت ۱۴- ورزشگاه آرارات اصفهان
مقدسی کیش- فولاد اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
فولاد  هرمزگان- سپاهان خورموج- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
بویراحمد یاسوج- کوثر مهران ایلام- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی یاسوج
آبی دلان بنه گز بوشهر-بهزیستی لرستان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء بنه گز
پرسپولیس دزفول- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید مهر ولی شهر امام
عقاب شیراز- افتخار شوشتر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه نیروی هوایی شیراز
استقلال ماهشهر- کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء ماهشهر
المپیک دورود- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی دورود

هفته سیزدهم - یکشنبه ۳ آذر ۹۸

دریای بابل- غفاری قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل
استیل البرز آق قلا - شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه فرهنگیان علی آباد
دریای حربده محمود آباد- شهدای ساری- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
مهاجر نوین مشهد -  آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
نفت ایرانیان تهران- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
پیام سرخه سمنان- مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
آریو نجم تهران- ذوب و فلزات همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار
شهرداری مریانج همدان-کیمیای تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
فرهنگ البرز- شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج
آبیدر سنندج-  ستاره کاسپین بابل - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
دماوند آمل- برق آرا البرز  - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اجوارکلا آمل
آذراب اراک-  شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آذراب اراک
هرماس فاتح تبریز- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد تبریز
شاهین کوثر اردبیل –سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی خلخال
شهید اورکی اسلامشهر – نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
آذر کوثر تبریز-مکریان مهاباد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد تبریز
کشاورز بوکان- عقاب تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه وحدت بوکان
طلایه داران قزوین- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی(علیه السلام) بوئین زهرا

دوشنبه ۴ آذر ۹۸

دانشگاه علوم پزشکی کرمان- امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه زمین دانشگاه کرمان
۰۴ بیرجند-شهرداری منوجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بیرجند
خلیج فارس میناب - مقدسی کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
باهو دشتیاری چابهار- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چابهار
فولاد اصفهان - فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
تامرادی کهکیلویه-آبی دلان بنه گز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه آزادی دهدشت
شاهین بندر عامری-بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء اهرم
بهزیستی لرستان – عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد خرم آباد
کشکان رود پلدختر - پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد خرم آباد
افتخار شوشتر- المپیک دورود- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شوشتر
رز موکت بروجن- استقلال ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی بروجن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار