• کد خبر:۱۰۲۲۵۸
داماش فشرده تر بازی کرد؛
  • ۱۹:۲۴
  • ۱۹/آبان/۱۳۹۸

مهابادی: دو امتياز حساسی را از دست داديم

سرمربی فجرسپاسی شیراز می گوید غیبت ۲ بازیکن تاثیرگذار این تیم برابر داماش گیلان کاملا مشهود بود و اگر این بازیکنان در بازی امروز بودند می توانستیم برابر داماش به پیروزی برسیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی پس از پايان بازي مقابل داماش در كنفرانس خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شاهد یک بازی بوديم كه دو نيمه متفاوت داشت در نيمه دوم كاملا بازی يک طرفه بود. در نيمه اول نيز تيم حريف روی تک موقعيت كرنر توانست به گل دست يابد و بعد از آن رو به دفاع فشرده و ضد حمله آوردند و بچه های ما نيز از دو الی سه موقعيت نيمه اول نتوانستند به خوبی استفاده كنند اما تيم حريف با توجه به بازی كه ارائه كرد به تک امتياز دست يافت كه مبارک شان باشد. ما دو امتياز حساس از دست داديم كه بايد در ادامه تلاش مان را بيشتر كنيم كه اين ۲ امتياز جبران شود.

مهابادی در خصوص بازي بيان داشت: در نيمه دوم فشردگی تيم حريف خيلی بيشتر شد و با ۸ الی ۹ نفر دفاع می كردند. شاگردانم روش های مختلفی را جهت رسيدن به گل امتحان كردند ولی غيبت دو بازيكن تاثير گذار(بابامحمدی و ايوب كلانتری)كاملا مشهود بود و روی ارسال ها نتوانستيم ضربه های خوبی را بزنيم كه اگر به نظر بنده بابا محمدی امروز حضور داشت می توانستيم به گل برسيم.

ايشان تصريح كرد: دوست داشتيم روی زمين فوتبال بازی كنيم ولی آن چه كاملا مشخص بود دفاع چند لايه تيم حريف بود كه اجازه بازی روي زمين را به ما نداد و ما تنها از كناره ها و پشت دفاع می توانستيم به گل دست يابيم كه در نيمه دوم محقق نگرديد و هرچه از چپ و راست ارسال كرديم با توجه به فشردگی دفاع تيم حريف به نتيجه نرسيد.

مهابادي در خصوص تقويت تيم در نيم فصل دوم افزود: تيم ما جز تيم های كم هزينه ليگ می باشد و ما جهت تقويت تيم می بايست ۲ فاكتور بضاعت مالی باشگاه و نيازمان را لحاظ كنيم.

وي در خصوص داوری گفت : روي يک صحنه در نيمه دوم اعتقاد به پنالتی دارم كه البته بايد فيلم بازی را دقيق ببينم اگر در آن صحنه من اشتباه كرده باشم به تيم داوری خسته نباشيد می گويم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار