• کد خبر:۱۰۲۲۶۶
ناراحتی از شکست در دربی گیلان علت درگیری بود؛

محمودزاده: هواداران سپیدرود خواستار پایان بازی شدند!

دیدار هفته دوازدهم سپیدرود رشت مقابل گل ریحان البرز درحالی برگزار شد که ورود تماشاگران به داخل زمین باعث توقف ۴۰ دقیقه‌ای این بازی شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره حواشی دیدار سپیدرود رشت و گل ریحان البرز گفت: این دیدار تا دقیقه ۶۵ طبق روال عادی در جریان بود که در دقیقه ۶۵ یکی از تماشاگران منتسب به تیم سپیدرود رشت داخل زمین شد و به سمت سید مهدی اسلامی دروازبان این تیم حمله‌ور شد.

او افزود: به دنبال این حرکت، دیگر تماشاگران این تیم از گوشه دیگر ورزشگاه از جایگاه خود خارج شدند و یکی از درب‌های داخل زمین را باز کردند و به سمت نیمکت سپیدرود حمله‌ کردند و از بازیکنان و مربیان این تیم خواستار پایان بازی شدند. بعد از پیگیری‌ متوجه شدیم این تماشاگران در اعتراض به شکست هفته گذشته این تیم مقابل ملوان وارد زمین شده بودند و این حرکات را انجام دادند. بعد از ۴۰ دقیقه بازی در شرایطی آغاز شد که فرمانده نیروی انتظامی به داور و ناظر بازی تضمین داد که با افزایش نیروی‌های خود از سطح شهر، امنیت زمین را کاملا تحت کنترل گرفته و خطر دیگری متوجه بازیکنان و کادر فنی دو تیم نباشد. ناظر بازی هم دستور به ادامه بازی داد.

محمودزاده در ادامه گفت: از نیروی انتظامی انتظار می‌رفت که مانع ورود این افراد به زمین بازی شوند. البته نیروی انتظامی بعد از این اتفاق و در کنترل کردن این افراد عملکرد خوبی داشت اما انتظار این بود که از ورود چنین افرادی به زمین ممانعت کنند.

او در جواب این سوال که آیا جدا از درگیری لفظی، برخورد فیزیکی هم رخ داد گفت: متاسفانه میان این تماشاگران و کادر و بازیکنان سپیدرود درگیری فیزیکی هم اتفاق افتاده‌است.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره این که چه برخوردی با این افراد خواهد شد، گفت: این افراد از طریق دوربین‌ها و با کمک نیروی انتظامی شناسایی خواهند شد و پرونده آنها به کمیته انضباطی ارسال می‌شود. همچنین برای باشگاه سپیدرود رشت نیز کمیته انظباطی تصمیم گیری خواهد کرد و سازمان لیگ هم تا اعلام نظر کمیته انظباطی منتظر می‌ماند و تصمیم خود را بعد از اعلام نظر آنها اعلام خواهد کرد.

محمودزاده اظهار کرد: حرکت تعدادی از تماشاگران به تمام تماشاگران سپیدرود عمومیت پیدا نمی‌کند. از هواداران خواهش می‌کنیم صبور باشند و احترام بازیکنان و سرمربی تیم‌ها را نگه دارند.

وی در خصوص درگیری بازی نود ارومیه و مس کرمان نیز گفت: پس از پایان بازی کادر فنی و بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند و نیروی انتظامی به موقع وارد عمل شد و از ادامه این اتفاق جلوگیری کرد. علت این درگیری اعتراض کادر فنی و بازیکنان به جریان بازی بوده و در همین راستا حرف‌هایی رد و بدل شده است. ما تا فردا گزارش را به کمیته انضباطی ارسال خواهیم کرد و کمیته انضباطی ابلاغیه‌ای به این دو باشگاه ارسال می‌کند تا علت این درگیری را به کمیته انضباطی توضیح دهند. باشگاه‌ها طی ۴۸ ساعت زمان دارند تا به این ابلاغیه جواب دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها