• کد خبر:۱۰۲۲۶۷
اختلاف نظر شدیدی با تصمیمات داور دارم؛
  • ۲۳:۴۶
  • ۱۹/آبان/۱۳۹۸

ربیعی: نمایش بازیکنان جایگزین اتفاق خوبی بود

سرمربی مس رفسنجان پیروزی قاطع مقابل ملوان را حاصل نمایش منظم شاگردانش دانست.
به گزارش"دی اسپورت"، محمد ربیعی بعد از برد سه گله مقابل ملوان در هفته دوازدهم لیگ یک در کنفرانس خبری گفت: ابتدا به آقای احمدزاده و تیم با اصالت ملوان خسته نباشید می گویم. بازی هفته قبل این تیم مقابل سپیدرود را دیده بودیم و می دانستیم که جسورانه بازی می کنند. امروز دیدم ملوان بازیکنان باتجربه ای مثل مهیار زحمتکش، حامد محمودی، امیر کامدار، حبیب نژاد و درویشی دارد که کیفیت خوبی دارند و مطمئنم ملوان در آینده به روزهای خوبش برمی گردد.

وی ادامه داد: به بازیکنان خودم خسته نباشید می گویم که در مدار برنامه بازی کردند و منظم بودند. هنوز کار داریم تا به روند بهتری برسیم. 5 غایب داشتیم اما فکر می کنم بازیکنان جایگزین توانستند به خوبی جای دیگر نفرات را پر کنند و این می تواند یک اتفاق خوب برای ما باشد که با تمرکز به سمت بازی های بعد پیش برویم.

ربیعی در پاسخ به عملکرد داور بازی که در نیمه اول دو صحنه مشکوک به پنالتی را برای مس اعلام نکرد، گفت: واقعا نمی دانم چون بردیم گلایه کنم یا حرف نزنم که کمیته انضباطی هم ما را محروم کند. اما داوری خوب نبود و در نهایت احترام به ناظر و داور چهارم این مسئله را گفتم. جدا از تصمیماتی که نگرفت خیلی راحت به بازیکنان ما اخطار داد و اختلاف نظر شدیدی روی چند صحنه با او داریم.

وی درباره بازی هفته آینده با گل ریحان گفت: از فردا به بازی گل ریحان فکر می کنیم و بازی ملوان تمام شد. گل ریحان نتایج خوبی گرفته اما باید تمام انرژی خوب را برای این بازی قرار دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها