• کد خبر:۱۰۲۲۷۸
سرمربی شهرداری بندرماهشهر گفت : روند رو به جلویی را که داریم هفته به هفته بهتر می کنیم و معتقدم که باید بیشتر و سخت تر از قبل کار کنیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری بندرماهشهر پس از پیروزی ارزشمند تیمش برابر نفت و گاز گچساران در خصوص بازی اظهار داشت : خدا را شکر از لحاظ امتیازی در دیدار قبلی و بازی امروز به امتیازات کامل دست یافتیم اما از لحاظ اینکه در بازی های دیگر نیز موفق باشیم و با امتیازات کامل به پایان برسانیم مسابقات زیادی را در پیش داریم. ما روند رو به جلویی را که داریم هفته به هفته بهتر می کنیم و معتقدم که باید بیشتر و سخت تر از قبل کار کنیم.

پاشازاده افزود : باید به بازیکنانم تفهیم کنم که فوتبال یک جنگ است و اگر در این جنگ نظم و ایده جدیدی نداشته باشید نمی توانید پیروز شوید.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر ادامه داد : اگر مقابل تیم هایی مثل نفت که چغر و بد بدنی هستند بی رحم نباشید نمی توانید نتیجه دلخواه را کسب کنید همانطور که دیدید پس از به ثمر رسیدن گل دوم ما از فشار و تب و تابی که داشتند افتادند.

پاشازاده بیان داشت : برخی بازیکنانم به آن درجه از درک نرسیده اند که وقتی به زحمت موقعیتی را ایجاد می کنند و توپی را به محوطه جریمه حریف می رسانند نباید بی مسئولانه و با بی دقتی ضربه آخر را بزنند و در ضربات پایانی دقت لازم‌‌ را داشته باشند.

وی گفت : به هیچ وجه جدول را نگاه نمی کنم و نخواهم کرد و برای اینکه بخواهم جدول را نگاه کنم خیلی زود است. هر بازی شرایط خاص خود را دارد و در هر بازی برای کسب حداکثر امتیازات به مصاف حریف می رویم و فقط امیدوارم که در ادامه حاشیه ای به وجود نیاید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار