• کد خبر:۱۰۲۲۸۹
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: شرایط تمرینی خیلی خوبی داریم و امیدوارم روز پنج‌شنبه بازی خوبی مقابل عراق انجام دهیم.
به گزارش"دی اسپورت"، علیرضا بیرانونددروازه‌بان تیم ملی کشورمان در خصوص اردوی تیم ملی قبل از بازی با تیم ملی عراق گفت: خوشبختانه اردوی خوبی داریم و لژیونرها هم به ما اضافه شدند و قرار است ریکاوری کنند. هوا و زمین تمرینی خیلی خوبی داریم و همه چیز خوب است. امیدوارم که پنج‌شنبه هم بازی خوبی  انجام دهیم و دست پر باشیم. 

وی درخصوص بازی با عراق و اینکه این کشور در فوتبال همواره گربه سیاه ایران بوده، افزود: آنها هم از ما ترس دارند. ما تیم خوبی داریم و کادر فنی تدابیر هجومی برای این بازی اندیشیده است. ما برای برد به این بازی می‌رویم چرا که مقابل بحرین هم شکست خوردیم و باید این بازی را برنده شویم. بچه‌ها از نظر روحی روانی عالی هستند و فردا صبح تمرین خواهیم کرد و بعد از آن فردا عصر راهی اردن می‌شویم. 

بیرانوند درخصوص اینکه آیا بهتر نبود تمرینات تیم ملی زودتر آغاز می‌شود، افزود: آقای ویلموتس فکر خوبی انجام داده و برای بازیکنان  تیم‌های پرسپولیس،‌ سپاهان، استقلال و تراکتور که بازی‌های زیادی داشتند چند روز استراحت در نظر گرفته است. ما هر چهار روز بازی می‌کنیم و الان هم آماده هستیم و هیچ مشکلی وجود ندارد. 

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس درخصوص تقابل با بشاررسن خاطرنشان کرد: به هر حال او از بازیکنان فیکس تیم ملی عراق است اما هر بازیکنی که با صلاح‌دید کادر فنی به میدان برود تلاش می‌کند تا تیم ملی برنده باشد. 

وی درخصوص اینکه احتمالا نام او جزو نامزدهای بهترین بازیکن آسیا است ادامه داد: من هم در این خصوص چیزهایی شنیده‌ام و می‌دانم که 21 آذر مراسم برترین‌های سال 2019 برگزار می‌شود اما در حال حاضر تمرکز من روی بازی تیم ملی است. من هم شنیده‌ام که در این لیست حضور دارم و امیدوارم که اینطور هم باشد. 

بیرانوند در خصوص حل مشکلات مالی مارک ویلموتس اظهار داشت: او روحیه خیلی خوبی دارد و از دیروز هم سرحال است. در اردوهای قبلی مربی دروازه‌بانان نداشتیم، اما در این تمرین به ما اضافه شد. آقای تاج زحمت کشیده و مشکلات مالی حل شده و آقای ویلموتس هم دو روز قبل به ایران آمد و مشکلی وجود ندارد. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار