• کد خبر:۱۰۲۲۹۱
دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار مقابل عراق در زمین شماره 2 مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
به گزارش"دی اسپورت"، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره 2 مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

تمرین امروز حواشی داشت که می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین، کریم باقری مربی پرسپولیس در زمین شماره 2 مرکز ملی فوتبال حاضر شد و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد. در حاشیه‌ صحبت‌های باقری، ویلموتس ملی‌پوشان را با شرایط بازی روز پنجشنبه آشنا کرده و ضمن تشکر از کریم باقری، از بازیکنان خواست با تمرکز کافی به مسابقه با عراق فکر کنند.

* وحید شمسایی ستاره سابق تیم فوتسال نیز در محل تمرین حاضر شد و برای دقایقی با ملی‌پوشان صحبت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

* پیش از آن که تمرین امروز تیم ملی آغاز شود، میلاد محمد با لباس شخصی راهی ساختمان پک شد و تمرینات اختصاصی انجام داد. سردار آزمون،‌ علی قلی‌زاده و مهدی طارمی نیز با لباس‌های متفاوت از سایرین در محل تمرین حاضر شده و به محض آغاز کارهای تاکتیکی به ساختمان پک رفتند. آزمون تک گل سه امتیازی زنیت در بازی مقابل آرسنال روسیه را به ثمر رساند و مهدی طارمی با مجوز ویلموتس به ساختمان پک رفت.

*سید مجید حسینی تنها غایب تمرین امروز تیم ملی بود کهقرار است فردا به جمع ملی‌پوشان اضافه شود.

* امید ابراهیمی کنار سایر ملی‌پوشان حضور داشت ولی پس از 20 دقیقه تمرین، راهی ساختمان پک شد و در فوتبال درون تیمی شرکت نکرد.

* هنگامی که آزمون قصد داشت محل تمرین را ترک کند، با مشاور پزشکی تیم ملی (دیمیتری) روبرو شد. آزمون برای دقایقی با دیمیتری برخورد فیزیکی دوستانه می‌کرد که این موضوع تعجب حاضرین در محل تمرین را در پی داشت. این عضو کادر پزشکی قد بسیار بلندی دارد و یک سر و گردن از بازیکنان تیم ملی بلندتر است و به همین علت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

* تمرین تاکتیکی تیم ملی در شرایطی برگزار شد که تمام همکاران ویلموتس در زمین شماره 2 حضور داشتند و برنامه‌های فنی را اجرا کردند. بازیکنان بعد از گرم کردن و انجام برنامه‌های سرعتی، در قالب دو تیم سبز و آبی فوتبال درون تیمی بازی کردند.

* تمرین امروز در حالی برگزار شد که برنامه‌های تاکتیکی ملی‌پوشان توسط دوربین هلی‌شات فیلمبرداری شد.

*به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال فردا آخرین تمرین خود را پشت درهای بسته برگزار خواهد کرد و ملی‌پوشان سپس ایران را به مقصد اردن ترک خواهند کرد. 

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق روز پنجشنبه در عمان برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: