• کد خبر:۱۰۲۲۹۹
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم گفت : همه تیم های حاضر در لیگ سه موظف هستند تا در کلیه مسابقات خود شرکت کنند.
به گزارش"دی اسپورت"؛ امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم در خصوص انصراف برخی تیم ها در ۳ هفته مانده به پایان مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم که نتیجه برخی از این تیم ها نیز در نحوه صعود و سقوط تیم ها تاثیرگذار است در گفتگو با دی اسپورت اظهار داشت : با توجه به اخباری مبنی بر انصراف ذوب و فلزات بهار از ادامه مرحله اول لیگ سه باید بگویم نه تنها این تیم بلکه کلیه تیم ها موظف به شرکت در دیدارهای باقی مانده هستند و اگر تیمی در مسابقه ای شرکت نکند پرونده آن به کمیته انضباطی ارجاع می شود که مشمول آرای انضباطی خواهند شد.

فراهانی افزود : این موضوع در خصوص ذوب و فلزات نیز صدق می کند در صورتی که نامه انصراف این تیم به صورت کتبی ارسال شود که تا این لحظه هیچ نامه ای از سوی این باشگاه دریافت نکرده ایم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم اضافه کرد: بلافاصله پس از دریافت نامه از سوی این باشگاه دیدارهای باقی مانده این تیم را لغو ، از جدول خارج ، ۲ رده مسابقاتی این تیم را سقوط داده و پرونده این تیم را به کمیته انضباطی ارجاع می دهیم.

وی در پاسخ به این مطلب که انصراف تیم ها در صعود و سقوط تیم ها تاثیر می گذارد گفت : اگر مسابقه ای که به دلیل انصراف تیمی لغو شود و نتیجه آن در صعود و سقوط تیم ها تاثیرگذار باشد کمیته مسابقات با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی این موضوع را به این کمیته اطلاع می دهیم که قطعا جریمه آن برای تیم های انصراف دهنده دو برابر می شود.

فراهانی در پایان گفت : همه تیم ها موظف هستند در تمام بازی ها شرکت کنند و هیچ تیمی نمی تواند گزینشی در مسابقه ای شرکت کند. در صورتی که چنین حرکاتی از سوی تیم ها دیده شود پرونده آنها به کمیته انضباطی ارجاع داده خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار