• کد خبر:۱۰۲۳۵۰
پیش بازی فجرسپاسی - بادران؛

جدال مدعیان صعود در دیار کاکوها

تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز عصر فردا در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول برابر تیم بادران تهران قرار خواهد گرفت.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در ادامه بازی های خود در لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا در دیداری حساس در چارچوب هفته سیزدهم این رقابت ها از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه دستغیب شیراز برابر تیم مدعی بادران صف آرایی خواهد کرد.

فجری ها در حالی به مصاف بادران تهران خواهند رفت که تا پایان هفته دهم در صدر جدول مسابقات لیگ یک بودند اما نتایج دو بازی اخیر این تیم و از. دست دادن امتیازات مهم سبب شد تا فجری ها سقوط چشمگیری در جدول داشته باشد و ضمن از دست دادن صدر جدول در رده سوم قرار بگیرند البته فاصله امتیازی فجر تا صدر تنها یک امتیاز است و این تیم می تواند در ادامه لیگ با جبران این فاصله امتیازی مجددا خود. ا به صدر جدول برساند.

فجری ها در دیدار هفته گذشته خود که در داخل خانه برابر داماش گیلان برگزار شد با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شدند و ۲ امتیاز مهمی را از دست دادند.

تیم بادران نیز با غلبه بر خوشه طلایی به سه امتیاز شیرینی رسید و علاوه بر تثبیت جایگاه خود توانست خود را در کورس مدعیان صعود نگه دارد.

تیم بادران تهران از لحاظ کسب نتایج و امتیاز در بازی های خارج از خانه متوسط عمل کرده و در ۶ دیدار برگزار شده خارج از خانه خود ۲ برد ، ۲ تساوی و ۲ باخت‌ را کسب کرده و از این حیث نیز با کسب ۸ امتیاز در جدول محاسبات امتیازات کسب کرده در بازی های خارج از خانه در رده پنجم و تیم فجر در مقابل در بازی های خانگی ۳ بازی برد و ۳ بازی نیز به تساوی رضایت داده و از این حیث با کسب ۱۲ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی محاسبات امتیازات کسب کرده در داخل خانه قرار گرفته اند.

دو تیم در ۲ فصل اخیر چهار بار با یکدیگر تقابل داشته اند که سهم هر کدام از ۴ بازی اخیر یک برد بوده و ۲ بازی با تساوی بدون گل پایان یافته است. البته در ۲ دیدار از این ۴ دیدار که فجری ها میزبان بوده اند یک‌ بازی با باخت فجری ها همراه بوده و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته و طلایی پوشان شیرازی موفق به شکست بادران در داخل خانه نشده اند.

نتایج ۴ تقابل اخیر دو تیم فجر و بادران:

فصل ۹۷-۹۶

فجرسپاسی 0 - بادران 1
بادران 0 - فجرسپاسی 0

فصل ۹۸-۹۷

بادران 0 - فجرسپاسی 1
فجرسپاسی 0 - بادران 0

تیم داوری:

محمدحسین زاهدی فرد - جلیل شعرانی - علی احمدی - یعقوب آشوری - ناظر داوری : محمدحسین معتمدی فر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار