• کد خبر:۱۰۲۳۷۱
هفته ششم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
بازی بزرگ هفته را آذرخش برد / پیروزی پر گل بم ، سپاهان و پالایش گاز در خارج از خانه

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته ششم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در حساسترین دیدارها تیم های آذرخش کردستان ،سپاهان اصفهان ، شهرداری بم و پالایش گاز ایلام حریفان خود را شکست دادند.
در حساسترین دیدار این هفته و در سیرجان تیم فوتبال آذرخش کردستان با تک گل الهام فرهمند بر حریف مدعی خود شهرداری این شهر غلبه کرد تا رقابتی تنگاتنگ با شهرداری بم در صدر جدول پیدا کند.

دردربی شهر اصفهان تیم فوتبال سپاهان با گلهای شقایق روزبهان ، رقیه شهبازی و دو گل مرضیه فیضی با نتیجه 4 بر صفر ذوب آهن را شکست داد.

در ارومیه تیم فوتبال شهرداری بم در ادامه روند خوب خود این بار با 5 گل همیاری را شکست داد که در این دیدار بهناز طار خانی 2 گل ، نرگس کوهستان ، مونا حمودی و سمانه چهکندی برای بمی ها گلزنی کردند.

هیت البرزدیگر تیم مدعی لیگ در خانه با درخشش سارا قمی موفق شد با 4 گل تیم بحران زده زاگرس شیراز را شکست دهد که در این دیدار قمی دو بار ، مهناز تقی پور و گل به خودی بازیکن حریف گلهای نماینده البرز را به ثمر رساندند.

در سواحل خلیج فارس و در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر تیم منسجم و یکدست پالایش گاز ایلام حریف بوشهری خود پارس جنوبی را گلباران کرد که در این دیدار زهرا حاتم نژاد ستاره تیمش بود و چهار گل به ثمر رساند تانقش بسزا در برد 8 بر صفر تیمش داشته باشد.

دیگر گلهای تیم ایلام را طاهره منصوری2 گل ، مرضیه نیکخواه و زهره عینی به ثمر رساندند که در این دیدار و از دقیقه 70 با اخراج یکی از بازیکنان بوشهر این تیم 10 نفره به بازی ادامه داد.

در آخرین بازی این هفته و در ورزشگاه تختی شهر اهواز تیم های آویسا و ملوان بندر انزلی به تساوی یک بر یکرضایت دادند که در این دیدار رقیه جلال نسب از روی نقطه پنالتی تک گل آویسا را به ثمر رساند و هاجر شاه ملک پور نیز برای ملوان گلزنی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار