• کد خبر:۱۰۲۳۷۸
سرمربی فجر می گوید تیمش در دیدار برابر بادران تهران روی یک اتفاق خیلی ساده گل تساوی را دریافت کرده است و اگر کمی خوش شانس تر بودند می توانستند در این دیدار به پیروزی دست یابند.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی سرمربی فجر شهيد سپاسی شیراز پس از پايان بازی مقابل بادران تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت : بازی سختی را با تساوی به پايان رسانديم.‌ تيم حريف تيم خوب و از مدعيان ليگ می باشد.

مهابادی افزود: بازی خوبی را شاهد بوديم ولی صحنه گل تيم حريف اصلا موقعيتی نبود كه بازيكنان ما به راحتي به حريف دادند و روی يک اتفاق كاملا ساده گل دريافت كرديم.

سرمربی فجر بيان داشت: در نيمه اول يک الی دو موقعيت ديگر داشتيم كه استفاده نكرديم ولی در نيمه دوم بازی متعادلی را شاهد بوديم. با وجود اينكه شاگردانم نهايت تلاش خود را انجام دادند ولی عدم حضور چند بازيكن اصلی كه به دليل مصدوميت كنار ما نيستند و تيم به صورت كامل تمرين نمی كند در روند تيم ما مشهود مي باشد ، هر چند به عقيده بنده امروز اگر كمی خوش شانس تر بوديم می توانستيم برنده باشيم.

وی در خصوص تغيير زمين مسابقه از حافظيه به شهيد دستغيب گفت: به پيشنهاد بازيكنانم كه از نامساعدی زمين حافظيه ناراضی بودند اين تصميم را گرفتيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها