• کد خبر:۱۰۲۳۸۱
سرمربی تیم فوتبال خوشه‌طلایی ساوه در مورد استعفای ۲ هفته پیش از سکانداری این تیم گفت: این مساله یک سوء تفاهم درون خانوادگی بود که رفع شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ محسن عاشوری روز جمعه در پایان دیدار با نود ارومیه از هفته سیزدهم لیگ آزادگان که در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار شد، اظهار داشت:‌ از نظر من بازی خوبی با موقعیت‌های گلزنی از سوی هر دو تیم بود اما نیمه نخست چنگی به دل نزد و تحت تاثیر وزش باد قرار داشت.

وی افزود:‌ با اینکه حدود هفت بازیکن مصدوم داشتیم اما نفرات جایگزین در دیدار با نود ارومیه که قبلا سبک بازی و به خصوص تمرکز با نفرات زیاد در خط دفاعی آنها را آنالیز کرده بودیم،  به خوبی توانستند وظایف خود را انجام دهند و از عملکردشان رضایت دارم.

عاشوری اظهار داشت: با وجود موقعیت‌های خوبی که برای گلزنی داشتیم اما روی یک غافلگیری با شوت بازیکن حریف دروازه ما باز شد و این پیروزی را به مردم ارومیه تبریک می‌گویم.

وی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر مصدومان این تیم به ترکیب اصلی اضافه شوند زیرا در روند رو به جلوی خوشه‌طلایی تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

سرمربی خوشه طلایی ساوه از عملکرد داوران این مسابقه اظهار رضایت کرد اما در خصوص گلی که در وقت های تلف شده توسط بازیکنان این تیم به ثمر رسید و از سوی کمک داور آفساید اعلام شد، تاکید کرد که کارشناسان داوری باید در این مورد اعلام نظر کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها