• کد خبر:۱۰۲۳۹۸
آرمان گهر 1-1 آلومینیوم اراک؛
  • ۱۷:۰۶
  • ۲۵/آبان/۱۳۹۸

توقف بدموقع در سیرجان / شوک به آلومینیوم در دقیقه 90

تیم آلومینیوم اراک با دریافت گل در دقایق پایانی برد ارزشمندی را در بازی خارج از خانه از دست داد.
توقف بدموقع در سیرجان / شوک به آلومینیوم در دقیقه 90
به گزارش"دی اسپورت"،  از هفته سیزدهم مسابقات لیگ تیم آلومینیوم اراک در سیرجان به مصاف آرمان گهر رفت و با دریافت گل در دقایق آخر مسابقه از رسیدن به سه امتیاز حساس بازماند.

آلومینیوم هفته گذشته در خانه خود با دو گل سرخپوشان پاکدشت را شکست داد و بار دیگر در جمع مدعیان قرار گرفت. آرمان گهر نیز در تهران با یک گل مغلوب نیرو زمینی شد و هدفی جز کسب امتیاز بعد از باخت تلخ نداشت.

با شروع مسابقه شاگردان فکری بازی را در دست گرفتند و با ارائه یک بازی منطقی در دقیقه 28 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. این خطا را میثم مجیدی، کاپیتان با تجربه و گلزن این تیم وارد دروازه کرد تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

اما با شروع نیمه دوم سیرجانی‌ها برای جبران نتیجه به دست آمده وارد میدان شدند و از طرفی آلومینیوم نیز با ارائه یک دفاع منطقی مانع از باز شدن دروازه‌اش می‌شد. اما این مقاومت سرانجام در 90 ریخته شد. مرتضی حسین زاده با استفاده از موقعیت به دست آمده گل مساوی را وارد دروازه مهمان کرد تا این جدال با نتیجه تساوی به پایان برسد.

آلومینیوم با این نتیجه 21 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. آرمان گهر نیز با 12 امتیاز به رده پانزدهم جدول سقوط کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار