• کد خبر:۱۰۲۴۳۰
سرمربی جدید تیم تیم فوتبال سپیدرود گفت: امروز در جلسه‌ای که با مدیران باشگاه سپیدرود داشتم قرارداد بستیم و قرار شد فعلا تا آخر فصل در خدمت این تیم باشم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ نادر دست نشان درخصوص اینکه از او به عنوان جدی‌ترین گزینه سرمربیگری تیم سپیدرود رشت بعد از علی نظرمحمدی نام برده می‌شود، اظهار داشت: به امید خدا امروز در نشستی که با مدیران باشگاه داشتیم قرارداد بستیم و فعلا قرار است که تا آخر فصل در خدمت سپیدرود باشم. 

دست‌نشان درمورد اینکه کیومرث بیات مالک سپیدرود امروز عنوان کرد سرمربی تیم امروز از نظر او علی نظرمحمدی است تصریح کرد: من امروز با افشین ناظمی و جناب مبارکی اسپانسر باشگاه که قرار است مالک باشگاه شود در جلسه‌ای شرکت کردیم و آقایان حیدری و جعفرزاده هم حضور داشتند. در این جلسه که با مدیریت باشگاه برگزار کردم مسئولیت تیم به من سپرده شد و قرارداد را با افشین ناظمی بستم. 

وی درمورد شرایط تیم سپیدرود عنوان کرد: متاسفانه تیم شرایط خوبی ندارد اما انسان به امید زنده است من هم با تجربه و امیدم به این تیم آمده‌ام و امیدوارم بتوانیم به کمک همه کسانی که قلبشان برای سپیدرود می‌تپد شرایط خوبی را برای این تیم رقم بزنیم. باید از علی نظرمحمدی که از شاگردان خودم بوده تشکر کنم و به او خسته نباشید بگویم. متاسفانه شرایط جوری شد که من به عنوان جانشین او برای سومین‌بار به سپیدرود برگشتم. 

دست‌نشان ادامه داد: این تیم حال و روز خوبی ندارد و از من خواستند که کمک کنم، سپیدرود هواداران عاشقی دارد من با این تیم زندگی کردم. خوشبختانه هواداران از کاری که سپیدرود در زمان من انجام داد راضی بودند، قبل از آمدن من سپیدرود سقوط کرده بود و ما از نفت مسجدسلیمان هشت امتیاز عقب بودیم اما در پایان این مسابقات این اختلاف به یک امتیاز رسید.

این مربی تاکید کرد: تیم ما پویا بازی می کرد و خوشحالم که دوباره به این تیم برگشتم، این نه تنها برای من بلکه برای هر مربی می‌تواند افتخاری باشد که سه باره به این تیم و این شهر برگردد. کاری که در گذشته با هم انجام دادیم مقبول جامعه فوتبال این شهر و این استان شده بود و امیدوارم این بار کاری بهتر از گذشته انجام دهیم. 

وی در مورد اینکه آیا ممکن است تیم سپیدرود با هدایت او دچار تغییر و تحولاتی شود گفت: لیست تیم فعلا پر است و ما می‌‌توانیم در نیم فصل تغییراتی بوجود بیاوریم اما در حال حاضر باید از بازیکنان فعلی به بهترین وجه استفاده کنیم. همه باید به هم کمک کنیم که شرایط خوبی برای سپیدرود رقم بخورد و بتوانیم این بچه‌ها  را به شرایط ایده‌آل برسانیم. قطعا هر بازیکنی که بتواند نکات و دستورات فنی را به خوبی  اجرا کند در کنار تیم خواهد ماند، بعضی از بازیکنان هم شاید دوست نداشته باشند با من در فوتبال کنار کند، این طبیعی است. امیدوارم که بتوانیم در کنار هم سپیدرود را به جایگاهی که خواسته و دلخواه هواداران خوب و خونگرم این تیم است، برسانیم. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار