• کد خبر:۱۰۲۴۸۰
سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل معتقد است مقایسه لیونل مسی با پله اعتباری ندارد.
به گزارش"دی اسپورت"، تیته که اخیراً با لیونل مسی در بازی دوستانه جمعه شب تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در شهر ریاض عربستان، فوق‌ستاره آلبی‌سلسته درگیری لفظی پیدا کرد، می‌گوید مقایسه مسی با پله، اسطوره برزیل هیچ اعتباری ندارد. امروز (سه‌شنبه) پنجاهمین سالروز به ثمر رسیدن هزارمین گل پله 79 ساله است.

تیته در پی شکست یک بر صفر برزیل مقابل آرژانتین درباره درگیری لفظی‌اش با زننده تنها گل آلبی‌سلسته در نیمه اول این بازی که با ایما و اشاره به او گفته بود که صحبت نکند، گفته بود: من به این دلیل به داور اعتراض کردم چون او باید به مسی کارت زرد می‌داد اما او به من گفت که دهنت را ببند که منم در جواب گفتم خودت دهنت را ببند. مسی باید کارت می‌گرفت و من حق داشتم که اعتراض کنم.

سرمربی تیم ملی برزیل در آستانه بازی دوستانه عصر امروز شاگردانش مقابل کره‌جنوبی در شهر ابوظبی در تمجید از اسطوره فوتبال برزیل گفت: پله غیرقابل مقایسه است. اگر کسی بخواهد پله را با هر ورزشکار دیگری مقایسه کند، می‌دانید من چه کار می‌کنم؟ در ظاهر می‌شنوم اما به حرف او گوش نمی‌کنم. اگر کسی این حرف را بزند به نظر می‌رسد چیزی از تاریخ کیفیت بازی این مرد (پله) نمی‌داند. پله پدیده بود.

تیته همچنین درباره مقایسه مسی با پله نیز اظهار داشت: من یکبار گفتم که لیونل مسی بازیکنی فوق‌العاده است. منظورم این بود که او با خلاقیتی که دارد، در زمان حال و در بین بازیکنان دیگر بازیکنی فوق‌العاده است. پله اما فراتر از الگوهای معمولی در فوتبال است و این را به خاطر اینکه برزیلی هستم، نمی‌گویم. شما نمی‌توانید از بازی پله نقصی پیدا کنید. اگر کسی پیش من بیاید و شروع به مقایسه پله با بازیکنی دیگر بکند، به نظر من این مقایسه اعتباری ندارد.

سرمربی سلسائو که تیم تحت‌هدایتش پس از قهرمانی در مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2019 روند نزولی در پیش گرفته و در پنج بازی اخیر بردی کسب نکرده، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من بابت کسب پیروزی ناامید نیستم. بابت حضورم در این تیم خوشحالم. می‌دانم فشارهایی هست، اما تمام چیزی که می‌خواهم این است که بازی فوق‌العاده‌ای را مقابل کره به نمایش بگذاریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما به قدرت تیمی کره جنوبی و پیروزی مهم آنها مقابل آلمان در جام جهانی آگاه هستیم، برای همین به آنها احترام می‌گذاریم. می‌دانیم که آنها بازیکنان باکیفتی دارند، اما کره تنها هیونگ‌مین سون نیست، بلکه بازیکنان خوب دیگر هم دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار