• کد خبر:۱۰۲۴۸۴
سرمربی جوان تیم فوتبال آر.ب لایپزیگ گزینه جانشینی مسئول فنی آرژانتینی تاتنهام است.
به گزارش"دی اسپورت"،‌در هفته‌های اخیر بحث خروج «مائوریسیو پوچتینو» در تیم قدیمی شهر لندن جدی‌ شده است. بعد از آنکه هاتسپر در چند مسابقه نتیجه مطلوب را نگرفت،‌ از گوشه و کنار شنیده شد مربی آرژانتینی انگیزه چندانی برای ادامه کار در این تیم ندارد.

در این حال شایعه حضور احتمالی وی در یکی از تیم‌های بزرگ اروپایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا و حتی بایرن مونیخ نیز به گوش رسید.

در همین ارتباط روزنام دیلی‌استار گزارش کرد مسئولان هاتسپر به تکاپو افتاده و برای دوران بعد از این مربی در حال برنامه‌ریزی هستند.

مطابق نوشته این نشریه یولیان ناگلس‌مان،‌پدیده مربیگری ژرمن‌ها و مسئول فنی کنونی آر.ب لایپزیگ،‌گزینه شماره یک است.

این مربی 32 ساله در تیم‌ آلمانی و همچنین هوفن‌هایم عملکرد درخشانی داشت  تا جایی که نظر مدیران تصمیم‌گیرنده تاتنهام را به خود جلب کرده است.

البته اگر این چهره که در سال 2017 بهترین مربی فوتبال آلمان شد،‌زمام امور هاتسپر را برعهده نگیرد،‌ یک مربی خارجی کاملا باتجربه، گزینه مورد نظر خواهد بود.

زیرا دیلی‌میل در این مورد خبر داد در این حالت تیم لیگ برتری علاقمند به همکاری با کارلو آنچلوتی‌، سرمربی کنونی ناپولی و مربی پیشین بایرن مونیخ،‌پاری‌سن‌ژرمن،‌رئال مادرید ، چلسی،‌آ.ث‌میلان و یوونتوس خواهد بود.

پوچتینو که سال گذشته تیمش را به فینال لیگ اروپا رساند،‌ در گذشته اسپانیول و ساوت‌همپتون را هدایت کرد و از سال 2014 به عنوان مسئول فنی تیم انگلیسی کار می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار