• کد خبر:۱۰۲۶۸۱
برنامه هفته سیزدهم( پایانی) مرحله اول لیگ دسته سوم فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ برنامه هفته سیزدهم( پایانی)  به شرح زیر است، 

ضمنا تاکید می شود کلیه مسابقات در گروه های مختلف به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

دوشنبه یازده آذرماه ۹۸

دریای بابل- غفاری قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل
استیل البرز آق قلا - شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه علی آباد
دریای حربده محمود آباد- شهدای ساری- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید بهشتی محمود آباد
مهاجر نوین مشهد -  آریان اندیشه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
نفت ایرانیان تهران- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه آبرسانی تهرانسر
پیام سرخه سمنان- مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
شهرداری مریانج همدان-کیمیای تهران- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج
فرهنگ البرز- شاهین فرابرد زنجان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شریعتی کرج
آبیدر سنندج-  ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
دماوند آمل- برق آرا البرز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه اجوارکلا آمل
آذراب اراک-  شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه آذراب اراک
هرماس فاتح تبریز- فرهنگ ایثار آستارا- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد تبریز
آذر کوثر تبریز-مکریان مهاباد - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه اعلام میگردد تبریز
شهید اورکی اسلامشهر – نخبگان مهر اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء اسلامشهر
شاهین کوثر اردبیل –سرخپوشان محمدزاده تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خلخال
کشاورز بوکان- عقاب تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه وحدت بوکان
طلایه داران قزوین- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه امام علی(علیه السلام) بوئین زهرا

سه شنبه ۱۲ آذرماه ۹۸

دانشگاه علوم پزشکی کرمان- امید بتن نورآباد فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه زمین دانشگاه کرمان
۰۴ بیرجند-شهرداری منوجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بیرجند
خلیج فارس میناب - مقدسی کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
باهو دشتیاری چابهار- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چابهار
فولاد اصفهان - فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
تامرادی کهکیلویه-آبی دلان بنه گز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه آزادی دهدشت
شاهین بندر عامری-بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهداء اهرم
بهزیستی لرستان – عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد خرم آباد
کشکان رود پلدختر - پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد خرم آباد
افتخار شوشتر- المپیک دورود - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی شوشتر
رز موکت بروجن- استقلال ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی بروجن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار