• کد خبر:۱۰۲۷۸۹
سرمربی فجرسپاسی شیراز با تمجید از عملکرد و نحوه بازیکنانش در دیدار برابر مس رفسنجان افزود : به پیروزی مقابل تیم مدعی مس نیاز مبرمی داشتیم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی سرمربی فجرشهيد سپاسی پس از كسب برتری مقابل مس رفسنجان در جمع خبرنگاران گفت: بازی بين دو تيم هم امتياز برگزار شد و به همين خاطر بازی سنگينی بود.

مهابادي در خصوص بازي افزود: بازيكنانم بازی جانانه ای انجام دادند و دفاع تيمی را به نحو احسن به نمايش گذاشتند و روی موقعيت هايی كه داشتيم توانستيم به گل دست يابيم ضمن اينكه عدم تمركز خودمان (كوتاهی در يارگيری)نيز باعث شد يک گل دريافت كنيم هر چند در تمرينات اين نكته را به بازيكنانم گوشزد كرده بودم.

وی بيان داشت: حدود ٣٠ دقيقه تيم حريف رو به توپ و ارسال های بلند آورد كه ما هم تغييراتی را انجام داديم و دفاع اضافه كرديم ولی در مجموع خطر آن چنانی دروازه ما را تهديد نكرد و با يک نمايش جانانه بعد از ٤ بازی كه با تساوی به اتمام رسيده بود (هرچند در دو بازی حقمان برد بود) با يک برد كه شديدا به آن احتياج داشتيم توانستيم دل هواداران مان را شاد كنيم.

سرمربی فجر در خصوص داوري گفت: تيم داوری در مجموع خوب بود و بازی مورد خاصی از لحاظ داوری نداشت.

ایشان در خصوص پخش دوباره برنامه ليگ يک به خبرنگاران گفت: اين برنامه می تواند به پويايی ليگ كمک كند و بنده از اين بابت خوشحالم و اميدوارم با وجود چنين برنامه هايی فوتبال كشور رشد و پيشرفت نمايد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار