• کد خبر:۱۰۲۷۹۱
باشگاه داماش گیلان علارغم کسب نتایج مطلوب در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور با بحران جدی مالی رو به رو شده است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ در حاليكه هواداران داماش گيلان منتظر بودند پس از پيروزی 2 بر صفر برابر شهرداری تبريز و پیوستن به جمع مدعيان صعود به ليگ برتر را جشن بگيرند، درد دل های محمد مختاری كاپيتان وفادار داماشی ها از مشكلات مالی در جمع هواداران، شيرينی اين برد را به كام دوست داران باشگاه داماش تلخ كرد.

مختاری در گفتگو با هواداران اعلام كرد باشرايط فعلی هيچ كدام از بازيكنان ديگر قادر به ادامه كار نيستند و حتی يک ريال از اول فصل دريافت نكرده اند.

اين در حالی است كه محمدرضا حاجی پور سرپرست باشگاه داماش تنها دقايقی از نيمه دوم بازب را روی نيمكت حضور داشت.

حدود شش هفته قبل نيز اين مشكلات در باشگاه داماش وجود داشت و مسئولين اين تيم قول حل مشكلات را دادند.اما تا به اين جای كار اتفاقي روی نداده است. حتب پول رضايت نامه سه بازيكن داماش كه به مس رفسنجان منتقل شده اند و مصطفی آقاجانی كه به ذوب آهن اصفهان منتقل شده سرنوشت نامشخصی داشته است.

در صورت عدم حل مشكلات اين باشگاه تا چند روز آينده قطعا داماش تازه اوج گرفته در ديدار بعدی مقابل قشقايی شيراز به مشكل خواهد خورد.

به هر حال بایستی مسئولين اين باشگاه در صورت عدم توان مالی براي تيمداری شرايط مناسب براي انتقال تيم را فراهم كنند! يا با تزريق مُسَكَن مالی به این تيم شرايط مطلوب داماشی ها را دچار وقفه نكنند.

از طرف ديگر مسئولين فوتبال استان گیلان كه خود را از كمک به تيم های فوتبال گیلان مبری مي دانند! 

مسئولين استان گیلان نيز از پرداخت پاداش مختصر و تزريق انگيزه به بازيكنان داماش موفق ترين تيم استان گیلان تا اينجای كار دريغ كرده اند.

خبرنگار : سینا معتدل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار