• کد خبر:۱۰۲۸۲۱
سرمربی تیم پاس گفت: دیدار با مس شهر بابک سخت ترین بازی تیم پاس تا به اینجا است و جدی ترین حریف ما به شمار می رود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ احمد جمشیدیان سرمربی پاس همدان در خصوص بازی فردای این تیم با مس شهربابک اظهار داشت : دوشنبه بازی سختی در پیش داریم. معتقدم مس شهربابک جزو دوسه تیم اول در بین 28 تیم حاضر در لیگ دسته 2 کشور از نظر ساختار باشگاه، مالی، کادر فنی و بازیکنان جذب شده است و بهترین تیمی است که امسال از آنها در همدان پذیرایی می کنیم.

جمشیدیان اضافه کرد: اگر در این مسابقه دقت عمل لازم را نداشته باشیم قطعا تاوان سنگینی به دنبال خواهد داشت و به همین دلیل باید با تمام تمرکز، قوا و کیفیت وارد زمین شویم. 

سرمربی پاس خاطرنشان کرد: معتقدم اگر بخواهیم سربلند باشیم خیلی بی امان باید تلاش کنیم، به هر حال آنها کادر فنی بسیار خوبی دارند، بازیکنان اکثرا لیگ یک بازی کرده اند و از نظر مالی هم جز بهترین تیم های لیگ دسته دوم کشور به شمار می روند. هیچ مشکلی حتی به لحاظ مالی ندارند که منجر به روحیه مضاعف در آنها برای هر بازی شده و امیدواریم بهترین کیفیت بازی را برابر این تیم ارایه دهیم.

وی با قدردانی ویژه از کانون هواداران تیم پاس گفت: از درایت کانون هواداران طی روزهای اخیر قدردانی می کنم. به هر حال یکسری حواشی پیرامون تیم بود که با درایت لازم نه تنها اجازه ندادند که خیلی ها شیطنت کنند و از آب گل آلود ماهی بگیرند بلکه باعث شدند تا امکان کناره گیری قطعی از تیم پاس برایم تحقق نیابد. خودم را مدیون این هواداران متعصب می دانم که همواره به ما کمک کرده اند و خالصانه و به عشق تیم پاس، بدون چشم داشت زحمت کشیدند.‌امیدواریم مجموعه تیم از سرمربی گرفته تا مربیان و بازیکنان بتوانیم جبران زحمات این هواداران مشتاق و متعصب را به خوبی انجام بدهیم. از علی صمدی ، بهروز کریمی ، مهدی جعفری و سایر اعضای کانون تشکر می کنم. از همه هوادارانی که بازتاب حمایت هایشان را دریافت می کنم.

ایشان بیان داشت: واقعا ما به یک بن بست رسیده بودیم و این بن بست باعث شده بود که ناراحتی هایی را برای هواداران بوجود آورد. لازم می دانم عذرخواهی از هواداران داشته باشیم چرا که هر وقت من مربی ، مدیر، بازیکن، از بالا تا پایین باشگاه اتفاقی را رقم میزنیم که خوشاید نیست ،دل هوادار به درد می آید و این چند روز که حضور نداشتم، این کشمکش هایی که وجود داشت باعث این شد که یک مقدار هواداران ناراحت شوند. به هر حال با افتخار در خدمت هواداران هستم و باز هم در کنار تیم می مانم ما باید بدانند که بدون کادر و بازیکنان اثرگذار نیستم. در واقع یک درصد از صددرصد تیم هستم. زمانی می توانیم بهترین باشیم که بازیکن در زمین کیفیت لازم را داشته باشد و تاکنون نیز این چنین بوده است.

سرمربی پاس خاطرنشان کرد: بازیکنانم همیشه مانند یک خانواده و برادر در کنار می مانند و به خاطر آنها و هواداران که نهایت احترام را از آنها در یکی دو فصل اخیر دیده ام، بازهم می مانم و سعی و تلاشم را خواهم کرد. خداوند متعال را شاهد میگیرم که هرگز به خاطر منافع شخصی کاری را انجام نداده و نمی دهم و اعتقاد دارم در کنار یکدیگر به قدرت لازم می رسیم.

جمشیدیان به همه هواداران عزیز دست مریزاد می گویم و امیدوارم در کنار هم و با صلابت و توان مضاعف بتوانیم روزهای شاد را در ورزشگاه رقم بزنیم. دوشنبه بازی سختی در پیش داریم و برای دست یابی به پیروزی مهم، منتظر حضور پرشمار و پرشور شما هواداران هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار