• کد خبر:۱۰۲۸۲۶
هفته هفتم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری 4 دیدار برگزار شد.
بازگشت مقتدرانه شهرداری سیرجان و برد خانگی آذرخش و سپاهان

به " گزارش دی اسپورت " ،هفته هفتم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری 4 دیدار در شهرهای بوشهر ، انزلی ، سنندج و اصفهان پیگیری شد که تیمهای آویسا ، شهرداری سیرجان ، آذرخش و سپاهان حریفان خود را شکست دادند.

در حساسترین دیدارهای این هفته سپاهان اصفهان با درخشش هاجر دباغی با 5 گل همیاری ارومیه را شکست داد که در این دیدار دباغی چهار بار و شقایق روزبهان یک بار گلهای زردپوشان را به ثمر رساندند.

در انزلی شهرداری سیرجان که روی نوار ناکامی قرار داشت و در حالی که با دو گل از میزبان خود ملوان عقب بود بازگشتی پرقدرت داشت و با نتیجه 4 بر 2 ملوان را شکست داد تا این تیم به جمع به مدعیان برگردد.
در این دیدار ابتدا فاطمه اصغری و هانیه رحیمی برای ملوان و سپس افسانه چترنور دو بار ، زهرا علیزاده و هستی فروزنده برای شهرداری سیرجان گلزنی کردند.

در سنندج تیم فوتبال آذرخش کردستان در ادامه روند بردهای خود این بار با سه گل ذوب آهن اصفهان را شکست داد که در این دیدار ابتدا فروغ موری گلزنی کرد و سپس سمیه خرمی دو بار دیگر دروازه حریف خود را باز کرد.

در بوشهر و در دربی جنوبی ها نبرد تیمهای ته جدولی با برتری پرگل آویسا مقابل پارس جنوبی به پایان رسید که در این دیدار شاگردان دغاغله موفق شدند با درخشش الهام انصاری با نتیجه 6 بر 2 میزبان خود را شکست دهند.

قابل ذکر است دیدار تیمهای شهرداری بم و هیت البرزو همچنین پالایش گاز ایلام و زاگرس شیراز بدلیل عدم حضور تیمهای مهمان لغو شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار