• کد خبر:۱۰۲۸۴۸
با پایان مرحله اول لیگ سه؛

لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده به مرحله نهایی مشخص شدند

با پایان مرحله اول رقابت های لیگ سوم باشگاه های کشور تیم های صعود کننده به مرحله نهایی ، تیم های ابقاء شده در مرحله اول فصل آینده و تیم های سقوط کننده به لیگ استان مشخص شدند.
لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده به مرحله نهایی مشخص شدند
به گزارش"دی اسپورت"؛ با پایان مرحله اول رقابت های لیگ سوم باشگاه های کشور تیم های صعود کننده به مرحله نهایی ، تیم های ابقاء شده در مرحله اول فصل آینده و تیم های سقوط کننده به لیگ استان مشخص شدند.

اسامی تیم ها به شرح زیر است :

گروه اول :

در گروه اول تیم های مقاومت تهران و مهاجرنوین مشهد با قرارگیری در رتبه های اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه صعود کردند.

همچنین تیم های نفت ایرانیان ، شهروند فریدونکنار ، دریای حربده محمود آباد به ترتیب با قرار گرفتن در رده های سوم تا پنجم در مرحله اول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ حضور خواهند داشت.

گروه دوم:

در گروه دوم تیم های آذرآب اراک و دماوند آمل با قرارگیری در رتبه های اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه صعود کردند.

همچنین تیم های فرهنگ البرز ، ستاره کاسپین بابل ، برق آراء البرز به ترتیب با قرار گرفتن در رده های سوم تا پنجم در مرحله اول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ حضور خواهند داشت.

گروه سوم:

در گروه سوم تیم های عقاب تهران و محتشم تبریز با قرارگیری در رتبه های اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه صعود کردند.

همچنین تیم های مقاومت آستارا ، شهید اورکی اسلامشهر و کاویان نقده به ترتیب با قرار گرفتن در رده های سوم تا پنجم در مرحله اول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ حضور خواهند داشت.

گروه چهارم:

در گروه چهارم تیم های شاهین بندرعامری بوشهر و تامرادی کهگیلویه و بویراحمد با قرارگیری در رتبه های اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه صعود کردند.

همچنین تیم های بویراحمد یاسوج ، پرسپولیس نوین دزفول و عقاب شیراز به ترتیب با قرار گرفتن در رده های سوم تا پنجم در مرحله اول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ حضور خواهند داشت.

گروه پنجم:

در گروه پنجم تیم های خلیج فارس میناب و ۰۴ بیرجند با قرارگیری در رتبه های اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه صعود کردند.

همچنین تیم های فولاد هرمزگان ، صنعت فولاد اصفهان به ترتیب با قرار گرفتن در رده های چهارم و پنجم در مرحله اول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ حضور خواهند داشت.

برترین تیم های سوم که به مرحله نهایی لیگ سه صعور کردند:

تیم مقاومت آستارا از گروه سوم و تیم یزد لوله یزد با ۲۵ امتیاز با بهترین امتیاز نسبت به تیم های رده سوم سایر گروه ها به مرحله نهایی لیگ سه راه یافتند.

برترین تیم های ششم که در مرحله اول باقی ماندند:

تیم دریای بابل از گروه اول با ۲۰ امتیاز و تیم رضوانی اصفهان با ۱۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر از تیم هرماس فاتح تبریز و با بهترین امتیاز نسبت به تیم های رده ششم سایر گروه ها در مرحله اول فصل آینده می توانند شرکت کنند.

۱۲ تیم صعود کننده به مرحله نهایی:

مقاومت تهران
مهاجرنوین مشهد
آذرآب اراک
دماوند آمل
عقاب تهران
آذر کوثر تبریز
فرهنگ ایثار آستارا
شاهین بندرعامری
تامرادی کهگیلویه و بویراحمد
خلیج فارس میناب
۰۴ بیرجند
یزد لوله یزد

۱۵ تیم ابقاء شده در مرحله اول فصل آینده:

نفت ایرانیان
شهرداری فریدونکنار
دریای حربده محمود آباد
دریای بابل
فرهنگ البرز
ستاره کاسپین بابل
برق آراء البرز
شهید اورکی اسلامشهر
کاویان نقده
بویراحمد یاسوج
پرسپولیس دزفول
عقاب شیراز
فولاد هرمزگان
فولاد صنعت اصفهان
رضوانی اصفهان

تیم های سقوط کننده به لیگ استان:

گروه اول:

پیام سرخه سمنان - شهدای ساری - پیام انتظار آشخانه - آریان اندیشه تهران - سرخپوشان بوم قم - غفاری تاکستان - استیل البرز آق قلا

گروه دوم:

شهروند رامسر - سولدوز نقده - آبیدر سنندج - کیمیای تهران - شهرداری مریانج تهران - آریو نجم تهران - ذوب و فلزات بهار - شاهین فرابرد زنجان

گروه سوم :

هرماس فاتح تبریز - هرماس فاتح تبریز - سرخپوشان محمدزاده تبریز - شهاب زنجان - کشاورز بوکان - طلائیه داران بوئین زهرا - نخبگان مهر اردبیل - موکریان مهاباد - شاهین کوثر اردبیل

گروه چهارم:

استقلال بنه گز - رز موکت بروجن - افتخار شوشتر - استقلال نوین بندرماهشهر - المپیک دورود - کوثر مهران - بهزیستی لرستان - کشکان رود پلدختر

گروه پنجم :

سپاهان خورموج - دانشگاه علوم پزشکی کرمان - امید بتن نورآباد فارس - شهرداری منوجان - باهو دشتیاری چابهار - مقدسی کیش - سپید دشت شهرضا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار