• کد خبر:۱۰۲۸۶۳
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تاکید بر اعمال یک سیاست برای همه داوران از سوی فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال به داورانی که اشتباه می‌کنند یک سیاست جریمه‌ای، نه یک بام و دو هوا اعمال کند.
به گزارش"دی اسپورت"، فراز کمالوند عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه تختی جم با بیان اینکه بازی فردا بر ما بسیار مهم است اظهار داشت: امیدوارم با حمایت هواداران پیروز میدان شویم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه این تیم بیش از یکماه است در ورزشگاه تختی جم بازی نکرده است تصریح کرد: در یک ماه گذشته بازی تیم پارس جنوبی خارج از خانه بود و بازی با پیکان که عقب افتاد کار را برای ما سخت کرد ولی ان‌شاالله با حمایت هواداران و با تمام مشکلاتی که داریم  فردا با برنامه پیروز شویم.

کمالوند بیان کرد: تعدادی از بازیکنان پارس جنوبی مصدوم هستند و فردا تست نهایی برای حضور در بازی با ماشین‌سازی تبریز گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم فردا بازی زیبایی به نمایش بگذاریم به اعتراض باشگاه شاهین شهرداری بوشهر نسبت به قضاوت داور در دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی پرداخت و  گفت: در بازی پارس جنوبی با شاهین بوشهر تصمیمات داور حمید حاج‌ملک در مورد اعلام پنالتی و اخراج بازیکن شاهین صحیح بود و واقعا داوران از قشر زحمتکش هستند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: اگر قرار است با داورانی که اشتباه می‌کنند برخورد شود باید برای همه یکسان و نباید سیاست یک بام و دو هوا باشد و اگر قرار است محرومیت باشد به همه داورانی که اشتباه می‌کنند اعمال شود.

کمالوند با تاکید بر حضور هواداران برای حمایت از تیم پارس جنوبی افزود: امیدواریم بتوانیم از بازی‌های آسان نتایج بهتری بگیریم.

دیدار پارس جنوبی‌جم و ماشین سازی ساعت 14 فردا چهارشنبه در ورزشگاه تختی جم با داوری سیدوحید کاظمی و  کمک‌ها حسن ظهیری و براتعلی مولوی برگزار می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار