• کد خبر:۱۰۲۹۲۰
به باشگاه گفته بودم که با قضاوت این داوران به مشکل می خوریم؛
  • ۱۸:۲۶
  • ۱۵/آذر/۱۳۹۸

مهابادی: اشتباه تاثيرگذار داور موجب شكست ما شد

سرمربی فجرسپاسی شیراز از عملکرد تیم‌ داوری بازی امروز تیمش مقابل نیروی زمینی تهران انتقاد شدیدی کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ داوود مهابادی در پايان بازي مقابل نيروی زمينی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در بازی كه كاملا مستحق پيروزي بوديم شكست خورديم. ٤ شانس مسلم گلزنی را در شرايط تک به تک از دست داديم و در حاليكه تيم حريف اصلا موقعيت گلزنی نداشت روی اشتباه آشكار كمک داور در اعلام پنالتی بازی را واگذار كرديم.

مهابادی ضمن انتقاد از عملكرد داوري گفت: در خصوص تيم داوری چند روز قبل به باشگاه گفته بودم كه احتمالا در قضاوت آنها به مشكل برخورد می كنيم و امروز ديديد كه اشتباه تاثيرگذار داور موجب شكست ما شد. هر طور كه به صحنه پنالتی دقت می كنم بازيكن ما جلوتر از مهاجم قرار داشت و اصلا نمی توانست پنالتی باشد ولی انگار كمک داور منتظر چنين صحنه ای بود كه سريع به نشانه پنالتی پرچم خود را بالا بگيرد.

وی افزود: اميدوارم كميته داوران بيشتر ورود كنند تا حقی از تيمی ضايع نشود بطور قطع به يقين می گويم كه خطاي روي علوان زاده در دقيقه ٩٤ در مقايسه با پنالتی تيم حريف واضح و مسلم تر بود كه داور در كمال ناباوری از آن چشم پوشی كرد.

مهابادي در خصوص شرايط جدول گفت:٥ الی ٦ تيم با اختلاف بسيار كم در كورس قرار دارند كه من مطمئنم اين شرايط در نيم فصل دوم هم ادامه خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار