• کد خبر:۱۰۲۹۲۸
امیدوارم مسئولان شرایط را برای میزبانی از پرسپولیس فراهم کنند؛
  • ۲۲:۴۲
  • ۱۵/آذر/۱۳۹۸

پاشازاده : از لحاظ روحی و روانی مشکل داریم

سرمربی شهرداری بندرماهشهر گفت : میدوارم مسئولان دست به دست هم داده و برای مردم ماهشهر که مردم محرومی هستند کمک کنند و امکانات زیادی و در خور و شان این مردم را فراهم کنند تا حریف و حدیثی در خصوص میزبانی تیم شهرداری باقی نماند.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرماهشهر؛ مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص بازی با شهدای رزکان کرج اظهار داشت : ما پس از بازی با شهرداری بم بیشتر روی بازیکنان از لحاظ روحی و روانی کار کرده بودیم و در نیمه اول بازی نیز توسط تیم حریف تحت فشار قرار گرفتیم و علت این موضوع تحت فشار گرفتن تیم به دلیل شکست برابر شهرداری بم بود البته تحت فشار گرفتن بعضی مواقع کار دست مان می دهد.

پاشازاده افزود : در نیمه دوم توانستیم با جابجایی هایی که انجام دادیم موفق شدیم به گل دست یابیم و دفاع مطلق نکردیم و حتی می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر تصریح کرد : بازیکنان مان از لحاظ تحت فشار گرفتن و روحی و روانی مشکل دارند که باید از این لحاظ بیشتر روی آنها کار کنیم وگرنه فوتبال با نظمی را ارائه می دهیم و از لحاظ فنی مشکلی نداریم.

پاشازاده در خصوص اینکه با سه امتیاز یک بازی شش پله در جدول رده بندی گروه دوم صعود کردند گفت : ما دو بازی معوقه داشتیم که یک بازی را امروز و بازی دیگر را انجام خواهیم داد که امیدوارم در بازی های معوقه و بازی های آینده در کسب حداکثر امتیازها موفق باشیم.

ایشان اضافه کرد : ما تنها این بازی ها را پیش رو نداریم و نیم فصل دومی نیز وجود دارد که برای بسیاری از تیم ها سخت خواهد بود چرا که بسیاری از تیم ها بازی های خارج از خانه انجام خواهند داد اما در مقابل ما بیشتر بازی های خارج از خانه خود را انجام داده ایم که این موضوع از جهت حمایت هواداران به ما بیشتر کمک خواهد کرد.

پاشازاده در بخش مهم صحبت های خود در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص بازی با پرسپولیس در جام حذفی بیان داشت : بازی پرسپولیس به مانند بازی های دیگر است اما برای تیم و شهر ماهشهر بسیار خوب است که تا این مرحله بالا آمدیم و در این مرحله نیز با تیم بزرگی چون پرسپولیس بازی خواهیم کرد. پرسپولیس تیم قابل احترامی است که امیدوارم بازی خوبی را برابر این تیم انجام دهیم.

وی افزود : فکر می کنم برابر پرسپولیس می توانیم بازی بهتر و راحت تری را انجام دهیم چرا که ما چیزی برای از دست دادن نداریم و می توانیم نمایش بهتر از نمایش در لیگ را داشته باشیم.

پاشازاده در پایان در خصوص بحث میزبانی یا عدم میزبانی تیم شهرداری در بازی های مهم چون بازی پرسپولیس گفت : امیدوارم مسئولان دست به دست هم داده و برای مردم ماهشهر که مردم محرومی هستند کمک کنند و امکانات زیادی و در خور و شان این مردم را فراهم کنند تا حریف و حدیثی در خصوص میزبانی تیم شهرداری باقی نماند این حق مردم و وظیفه مسئولان است که این امکانات را در اختیار مردم قرار دهند. چیز زیادی نیز نیست و برای این مردم خیلی کم است امیدوارم طی ۲۰ روز تا بازی با پرسپولیس مسئولان استانی و محلی همت داشته باشند تا شرایط را برای میزبانی فراهم کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار