• کد خبر:۱۰۲۹۳۵
اختصاصی دی اسپورت؛
  • ۱۱:۴۶
  • ۱۶/آذر/۱۳۹۸

اعلام اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به شرح زیر است :

هفته دوازدهم - یکشنبه ۱۷ آذرماه ۹۸

مس نوین کرمان - میلادمهر تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدباهنر کرمان

امیرحسین یزدانی - رضا لیلامی - صدرالله صفری - حمیدرضا عبدالهی - ناظر داوری : مجید روغنی

شهرداری فومن - اتحاد کامیاران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردار جنگل رشت

امیر معصومی - افشین شهبازی - سعید دلبر - جواد بیگدلی - ناظر داوری : رامین عرفانیان

کاسپین قزوین - اروند خرمشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

امیرمحمد فتحی نژاد - حسن یوسفی صفت - سجاد صالحی - مجتبی رحیمی - ناظر داوری : محمدحسین ابراهیمی

اترک بجنورد - امید گناوه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد

ابوالفضل حسینی - امید کمی - رسول کابلی - بهمن ممشلی - ناظر داوری : محمد امیدی

شهرداری همدان - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای قدس همدان

مصطفی عزیزی - مجتبی قاسمی - رسول بابایی - محمود بهرامی - ناظر داوری : مهدی پاکزاد

فولادنوین اهواز - شهیدقندی یزد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه اختصاصی فولاد

یعقوب آشوری - صادق رستمی - غلامرضا صابری - ابراهیم شهابی - ناظر داوری : رحیم مهرپیشه

استقلال ملاثانی - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

جواد رحیم زاده - عدنان پیروی - مرتضی هوشیار - رضا کریمی - ناظر داوری : سعادت الله باغبانی

دوشنبه ۱۸ آذرماه ۹۸

چوکا تالش - پاس همدان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه پوریای ولی

شبیر بهروزی - منصور خواجه زارع - ناصر صالحی - محمد رامیان - ناظر داوری : شاهین حاجی بابایی

سردار بوکان - مس شهربابک - ساعت ۱۴ - ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

ادریس ظفری - محسن مشاکی - فرشید ساعدی - میلاد کهزادی - ناظر داوری : صادق نوری

نفت و گاز گچساران - شهرداری بندرعباس - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای نفت گچساران

مهدی انصارنژاد - حسین بهوندی - پیام نصیری - میلاد نور - ناظر داوری : روح الله ارشادی

نفت امیدیه - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

امید جمشیدی - سامان سحاب منش - سیدنعمت میرغفار - محمد مولوی - ناظر داوری : عبدالرسول استادزاده

ایرانجوان بوشهر - ملی حفاری اهواز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

حسین امیدی - مهران عکاشه - مجید عالی پور - سید ابراهیم موسوی - ناظر داوری : قاسم واحدی

چهارشنبه ۲۰ آذرماه ۹۸

شهدای رزکان کرج - بعثت کرمانشاه - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

مهدی اجاقی - علی حیدری - حمید صحرایی - سالار نظری - ناظر داوری : سخاوت سلیمان نژاد

شهرداری بندرماهشهر - شهدای بابلسر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

علی آقاجری - امید شریفی مطلق - فرزاد ایمانی نژاد - رضا درویشی نسب - ناظر داوری : صفدر احمدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار