• کد خبر:۱۰۲۹۳۹
هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور عصر فردا با برگزاری گروه اول آغاز خواهد شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور عصر فردا با برگزاری بازی های گروه اول در شرایطی آغاز می‌شود که در این هفته از رقابت ها ۴ تیم بالای جدول این گروه به مصاف هم خواهند رفت که یک هفته مانده به نیم فصل اول تا حدودی تیم های قهرمان و نایب قهرمان گروه اول لیگ مشخص خواهد شد.

در این گروه نیم فوتبال فولاد نوین اهواز در اهواز میزبان تیم دومی شهید قندی یزد می باشد شاگردان حسن هوری به خاطر اینکه از کورس مدعیان فاصله نگیرند و خود را همچنان به عنوان یک مدعی اصلی نشان دهند به دنبال سه امتیاز این دیدار هستند تیم شهید قندی یزد که در رتبه دوم جدول رده بندی گروه اول قرار دارد در تلاش است تا با کسب هر ۳ امتیاز بازی با دست پر اهواز را به مقصد یزد ترک کند.

در دومین بازی حساس این گروه دو تیم استقلال ملاثانی که در صدر جدول گروه اول قرار دارد در ملاثانی و در دیدگان هواداران خود میزبان تیم رده سومی خیبر خرم آباد خواهد بود.

شاگردان داریوش هرمزی از هفته اول مسابقات در صدر جدول قرار دارند و در بازی فردا بدنبال این خواهند بود که با پیروزی مقابل خیبر خرم آباد یک هفته مانده به نیم فصل قهرمانی را از آن خود کنند.

در سوی مقابل تیم خیبر خرم آباد با مهرداد خادمی تا بدین جای لیگ نتایج قابل قبولی را کسب کرده و در رده سوم جدول گروه اول جا گرفته است.

با این حال باید منتظر ماند و دید که در این دو بازی حساس که در اهواز و ملاثانی برگزار و به نوعی حکم شش امتیاز برای تیم ها دارند چه نتایجی در این بازی ها رقم خواهد خورد.

خبرنگار: کریم عزیزنژاد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار